Logotyp serwisu lamode.info
PENELOPE CRUZ W KAMPANII LOEWE JESIEŃ ZIMA 2013/2014

PENELOPE CRUZ W KAMPANII LOEWE JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Hiszpańska piękność już drugi sezon z rzędu reklamuje projekty słynnej marki, zaś tej jesieni wraz z siostrą zaprojektowała także zupełnie nowy model torebki dla Loewe. Zobaczcie sami!

Od początku podejrzewaliśmy, że współpraca Penelope Cruz z Loewe będzie należała do bardzo owocnych, zaś najnowsze informacje na temat zakresu obowiązków ambasadorki hiszpańskiej marki, tylko to potwierdzają. Okazuje się bowiem, że prócz podpisania 3-letniego kontraktu na występowanie w kampaniach brandu, zjawiskowa aktorka wraz z siostrą Monicą, zaprojektowała dla Loewe zupełnie nowy model torebki!

 

 

Wiadomo już, że The Cruz Bag, która do sprzedaży trafi już 1 listopada, to pojemny model z zewnętrznymi kieszeniami na długim pasku, który doskonale ma sprawdzić się w nowoczesnych, miejskich warunkach. Nie widać jej wprawdzie na pierwszych zdjęciach jesiennej kampanii Loewe, lecz kadry Mert&Marcus i tak zasługują na uwagę. Zmysłowa Penelope pozuje na dachu Casino de Madrid, po raz kolejny udowadniając, że latynoski temperament i hollywoodzki glamour doskonale do siebie pasują.

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

tagi: Penelope Cruz | Loewe | Monica Cruz | Loewe kampania jesień zima 2013/2014 | Penelope Cruz dla Loewe |

podobne artykuły