Logotyp serwisu lamode.info
PARYSKI TYDZIEŃ MODY – „STREET FASHION

PARYSKI TYDZIEŃ MODY – „STREET FASHION" W WYDANIU GWIAZD PRZED POKAZEM CHANEL

Paryskie pokazy haute couture przyprawiają o wypieki nawet największe sławy – Kate Moss, Vanessa Paradis, Alexa Chung, Kirsten Dunst i Diane Krüger przyszły na specjalne zaproszenie Karla Lagerfelda.

Pokazy haute couture podczas paryskiego tygodnia mody cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem – gwiazdy zabiegają o zaproszenia od największych projektantów, by móc pojawić się na widowni.

 

Naturalnie, taki pokaz jest jeszcze jedną okazją do pokazania wyjątkowej stylizacji – przed drzwiami bowiem „czyha” tłum fotografów, pragnących uchwycić gwiazdy w niecodziennych kreacjach. Pokazów mody nie obejmuje żaden dress code – dowolność stroju daje zatem wszystkim celebrytom nieograniczone pole do popisu – wielu z nich trzyma się konwencji street fashion, inni wybierają ubrania, których nikt nie może jeszcze dostać w sklepach, jeszcze inni wynajdują prawdziwe perełki vintage. Bloggerzy zajmujący się modą uliczną niemal mdleją z zachwytu – i my razem z nimi – ponieważ uwielbiamy patrzeć na dobrze ubrane gwiazdy. Koniecznie zajrzyjcie do galerii!

tagi: gwiazdy | stylizacja | PARIS FASHION WEEK |

podobne artykuły