PL / EN
PANI JUREK – NIESAMOWITE ŻYRANDOLE ZAINSPIROWANE MARIĄ SKŁODOWSKĄ-CURIE

PANI JUREK – NIESAMOWITE ŻYRANDOLE ZAINSPIROWANE MARIĄ SKŁODOWSKĄ-CURIE

MARIA S.C. to kolekcja niezwykłych żyrandoli wykonanych z probówek, których inspiracją ( jak sama nazwa wskazuje) jest osoba Marii Skłodowskiej-Curie. Efektowne?

PANI JUREK to polska marka, która w swoich projektach przestrzega idei zrównoważonego rozwoju i ekologicznego wyboru materiałów. Produkty marki wyróżniają się pomysłowością i indywidualnym charakterem. Nas urzekł oryginalny żyrandol MARIA S.C. Lampy składają się z dwóch lub jednego modułu różnej wielkości, zależy od modelu jaki wybierzemy. Kształt nawiązuje do tradycyjnych form Art Deco.Co więcej MARIA ma ogromne możliwości zmiany! Wystarczy wypełnić próbówki wg własnego pomysłu - w zależności od nastroju czy okazji.

 


Cechą projektów Pani Jurek jest wielofunkcyjność, interakcja z użytkownikiem oraz przewrotność w podejściu do przedmiotu. Wśród produktów marki znalazły się żyrandole MARIA S.C., które wykonane są ze szkła. Towar produkowany jest na indywidualne zamówienie. Zamówienia można dokonać na stronie sopolish.pl, gangdesign.pl bądź na shwrm.pl .

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii zdjęć !


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Pani Jurek | lampa MARIA S.C. | żyrandol inspirowany Marią Skłodowską Curie |

podobne artykuły