PL / EN
OTWARCIE SINSAY WARSZAWA - PIERWSZY SKLEP MARKI W STOLICY

OTWARCIE SINSAY WARSZAWA - PIERWSZY SKLEP MARKI W STOLICY

Otwarcie pierwszego w Warszawie sklepu Sinsay przyciągnęło tłumy, a w tym najlepsze polskie blogerki modowe. Zobaczcie, kto się pojawił!

 

W ubiegły piątek (5 kwietnia) w Atrium Reduta odbyło się otwarcie pierwszego w Warszawie sklepu marki Sinsay. Kolejny brand LPP S.A.  skierowany jest głównie do dziewczyn w wieku 16-19 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji i nie boją się modowych eksperymentów. 

 

 

Gwiazdami otwarcia były najlepsze polskie blogerki, m.in. Jessica Mecedes, Jestem Kasia, Cajmel, Areta Szpura z Local Heroes czy Pani Ekscelencja. Wśród wieszaków i półek wypełnionych t-shirtami z odważnymi printami i napisami, dresowymi bluzami i spodniami, letnimi sukienkami i rockowymi leginsami oraz przeróżnymi akcesoriami dostrzegliśmy także aktorkę, coraz częściej pojawiającą się w roli celebrytki na modowych eventach, Martę Wierzbicką.

 

 

fot.Jakub Pleśniarski LAMODE.INFO/Kasia Gorol - otwarcie Sinsay Warszawafot.Jakub Pleśniarski LAMODE.INFO/Kasia Gorol - otwarcie Sinsay Warszawa

 


Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie kto jeszcze pojawił się w warszawskim Atrium Reduta na otwarciu sklepu Sinsay.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Sinsay | otwarcie Sinsay Warszawa | Sinsay Atrium Reduta | Sinsay otwarcie |

podobne artykuły