PL / EN
ORIGINAL - AUTORSKI ZAPACH OD ANJI RUBIK

ORIGINAL - AUTORSKI ZAPACH OD ANJI RUBIK

Od kilku dni na rynku dostępny jest już autorski zapach Original by Anja Rubik. Zobaczcie wideo promujące perfumy polskiej topmodelki! 

Po udanym wejściu na rynek limitowanej kolekcji stworzonej wspólnie z marką Mohito, kilka dni temu swoją premierę miał kolejny autorski projekt z udziałem Anji Rubik. Autorski zapach Original by Anja Rubik, to zamknięta we flakonie kombinacja kilku nut zapachowych – dominującej woni kwiatu lilii łączącej się zieloną herbatą, różowym pieprzem oraz naturalnymi akcentami żywicznymi.

 

Original by Anja Rubik jest efektem wieloletniej pracy Anji, której zależało na tym, aby sygnowane jej nazwiskiem perfumy, były idealną definicją światopoglądu modelki- współczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety. W ramach nowego projektu sygnowanego nazwiskiem Polki wszystko zostało dokładnie przemyślne i opracowane do najmniejszego szczegółu – począwszy od składników, po design flakonu oraz kampanię reklamową.

 

Czarno- biała estetyka buteleczki oraz opakowania Original by Anja Rubik idealnie komponuje się ze zdjęciami, za które odpowiedzialna była przyjaciółka, a przede wszystkim świetna fotograf Paola Kudacki. Swój wkład w perfekcyjną całość miały także makijażystka Wendy Rowe i stylistka Karen Keiser. Zarówno w przypadku perfum, jak i zdjęć promocyjnych, istotną rolę odegrały przede wszystkim inspiracje, które Rubik zaczerpnęła z fotografii jednego z najlepszych portrecistów XXI wieku – Roberta Mapplethorpe’a. Jak zauważa modelka, obecny na jego fotografiach niesamowity kontrast bieli i czerni, tworzy niepowtarzalny klimat, wydobywając czyste piękno zarówno z ludzi, jak i kwiatów, które artysta namiętnie portretował.

 

Nie od dziś wiadomo, że Rubik to modelka, która oprócz pracy w modelingu, od zawsze interesowała się również szeroko pojętą kulturą i sztuką. Pierwszym efektem tych zamiłowań był jej autorski 25 Magazine. Dzisiaj do swojego portfolio może dopisać sobie również zapach, który jak sama przyznaje, to znacznie więcej niż perfumy. - Starałam się zawrzeć w nich spójną wizję świata, afirmację kobiecości, a także przesłanie, które ma inspirować, dodawać odwagi by podążać własną drogą. To zapach, który dopasowuje się do kobiety, jej nastroju, rytmu codzienności. Ewoluuje z każdym kolejnym krokiem, dodając pozytywnej energii i pewności siebie bez względu na sytuację. ORIGINAL jest definicją zmysłowej koncepcji współczesnej kobiecości, która rozpyla ulotne piękno i daje euforyczny przypływ energii do działania. ORIGINAL to po prostu ja: kobieta, partnerka, modelka – mówi Rubik.

 

Poniżej możecie obejrzeć wideo promujące zapach Original by Anja Rubik.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Original by Anja Rubik | autorski zapach Anji Rubik | Paola Kudacki | Anja Rubik | INGLOT |

podobne artykuły