PL / EN
OLIVIA WILDE W KAMPANII H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE WIOSNA 2015 - ZDJĘCIA + KULISY

OLIVIA WILDE W KAMPANII H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE WIOSNA 2015 - ZDJĘCIA + KULISY

Światło dzienne ujrzała najnowsza kampania linii H&M Conscious Exclusive, w której pojawiła się aktorka Olivia Wilde. Poznajcie szczegóły! 

Marka H&M już jakiś czas temu poważnie zaangażowała się w promowanie zrównoważonego rozwoju (więcej o tym pojęciu przeczytacie TUTAJ). Efektem działań na rzecz świadomego korzystania z mody jest linia Conscious. Zjawisko zrównoważonej mody, szczególnie promowane przez marki oferujące ubrania „na każdą kieszeń”, znajduje ogromne wsparcie u znanych osób, chętnie identyfikujących z tą inicjatywą. Jedną z nich jest aktorka i filantropka Olivia Wilde (serial „Dr Hause”, film „Wyścig”), będąca twarzą najnowszej kolekcji H&M Conscious Exclusive. Światło dzienne ujrzała właśnie kampania reklamowa z jej udziałem.

 

Kolekcja, na którą składają się projekty uszyte głównie z takich materiałów jak konopie, organiczny len i skóra, ma szansę trafić do dużej liczby odbiorców, choćby ze względu na uniwersalność i funkcjonalność poszczególnych modeli. Jednocześnie, każda z rzeczy z linii jest na swój sposób szczególna i pozwala osiągnąć to, co jest bardzo mocno wspierane przez ideę zrównoważonego rozwoju, czyli budowanie świadomego indywidualnego stylu. Z tego właśnie powodu, nowa ambasadorka marki z zaangażowaniem podpisuje się pod całym projektem. 

 

„Bardzo podoba mi się kolekcja H&M Conscious Exclusive, zarówno wygląd ubrań, jak i towarzysząca ich powstawaniu etyka. Taka powinna być moda: wspaniały styl, naturalnie bardziej ekologiczny” – mówi Wilde.

 

Projekty z linii Conscious Exclusive trafią do sprzedaży 16 kwietnia i będą dostępne w 200 sklepach stacjonarnych oraz online. 

 

Poniżej znajdziecie materiał z backstage'u kampanii oraz finalne rezultaty w postaci zdjęć. 

 

źródło: youtube.com


video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Olivia Wilde | H&M Conscious Exclusive | H&M Conscious | kampania | wiosna 2015 | zrównoważony rozwój | Zrównoważona moda | H&M |

podobne artykuły