PL / EN
OLA RUDNICKA W VOGUE PORTUGAL (CZERWIEC 2017)

OLA RUDNICKA W VOGUE PORTUGAL (CZERWIEC 2017)

W obiektywie Marcina Tyszki!

Żółty ma moc - przekonuje redakcja Vogue Portugal, która kolorystyczne trendy na lato promuje w sesji Marcina Tyszki w roli głównej z Olą Rudnicką.

Sesja Vogue Portugal 2017 - kredyty

Czerwcowy numer hiszpańskiego Vogue`a miał okazję współtworzyć polski team. Często współpracujący z tym wydaniem Marcin Tyszka sfotografował podopieczną Model Plus - Olę Rudnicką, a za stylizację odpowiadał Paulo Macedo. Make-up stworzyła Dariia Day (D`vision Art), fryzury zaproponował Łukasz Pycior, a manicure wykonała Marzena Kanclerska. Produkcją sesji zajęła się agencja Warsaw Creatives.

Żółty - kolor lata 2017

Żółty to nie łatwy kolor, a jednak redaktorzy Vogue Portugal bez wahania przyznali, że jego soczysty, cytrynowy odcień to hit tego lata zarówno w modzie, jak i w makijażu. Zgodnie z propozycjami Paulo Macedo, nosimy go od stóp do głów, w połączeniu z czernią, niebieskimi odcieniami, limonką i bielą oraz złotem. Stylista postawił na odzież i dodatki z kolekcji: CHANEL, Prada, Saint Laurent, Chloe, Max Mara, Elie Saab, Lacoste, Diesel, Carolina Curado, Calzedonia czy Tous. W makijażowych trendach znalazły się natomiast żółte usta, powieki (w mocnym kolorze, ale i rozmytym, pastelowym), a także manicure.

W którym wydaniu kolor żółty podoba się Wam najbardziej? 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Ola Rudnicka | Marcin Tyszka | Vogue Portugal | edytorial |

podobne artykuły