PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
OLA RUDNICKA W HARPER`S BAZAAR UK WRZESIEŃ 2017

OLA RUDNICKA W HARPER`S BAZAAR UK WRZESIEŃ 2017

Sprawdźcie, jakie trendy lansuje na sezon jesień zima 2017/18 brytyjski magazyn!

HARPER`S BAZAAR UK WRZESIEŃ 2017

Na łamach wrześniowego numeru brytyjskiego Harper`s Bazaar odnajdziemy edytorial pt. "Onwards & Upwards" będący zapowiedzią trendów na nowy sezon. Najgorętsze motywy w modzie damskiej zaprezentowała Ola Rudnicka. Polska modelka wciela się w stylową businesswoman, która przestrzega zasad służbowego dress code`u, a jednocześnie nie rezygnuje z własnego stylu i umiejętnie żongluje najświeższymi trendami od topowych projektantów. Numer 1. na jej liście: power dressing XXI wieku.

ZOBACZ TEŻ: SESJE Z UDZIAŁEM OLI RUDNICKIEJ

POWER DRESSING – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Projektanci przygotowali współczesną wersję mundurku do pracy, który nawiązuje do trendu power dressing z lat 90., czerpie z męskiej szafy i bazuje na odważnych konstrukcjach. Z jednej strony to przeskalowane ramiona i oversizowe kroje, jakby podebrane z garderoby naszego mężczyzny – obszerne płaszcze, przyduże koszule lub luźne spodnie. Z drugiej, damskie wersje garniturowych zestawów, które pokazali m.in. Calvin Klein, Jason Wu, Victoria Beckham, Celine i Alexander McQueen, ale również świeże podejście do niechlubnych garsonek – spójrzcie, jak interpretują je obecnie Moschino czy Mulberry. Strój do pracy jeszcze nigdy nie był tak stylowy!

Victoria Beckham, Celine, The Row, Bottega Veneta, Mulberry (fot. East News)

WIĘCEJ: PRZEGLĄD TRENDÓW NA JESIEŃ I ZIMĘ 2017/18

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18 W MODZIE DAMSKIEJ

Jakie trendy, oprócz najsilniej eksponowanego "biznesowego", lansuje redakcja brytyjskiego Harper`s Bazaar? Z pewnością krata - w stylu vintage, często w palecie szarości i brązów, pod postacią marynarek, płaszczy i kompletów. Dalej, dwurzędowe okrycia, jak kamizelki, żakiety i płaszcze. W tym samym dziale popularne będą futra, modele w kolorze camelu czy trencze. Modną paletę barw zasilą również (obok wspomnianych szarości i camelu) róże, czerwienie beże i granaty. Z kolei w dodatkach królować będą berety, torebki w wersji XXL i w stylu retro, szerokie paski i długie rękawiczki.

Gotowi na nowy sezon? Po przejrzeniu dynamicznej sesji z Olą Rudnicką nie będziecie mieć wątpliwości!

Fotografia: Regan Cameron

Stylizacja: Miranda Almond

Makijaż: Shinobu

Fryzury: Roku Roppongi 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Ola Rudnicka | Harper`s Bazaar UK | edytorial |

podobne artykuły