PL / EN
ODWAŻNY MAKIJAŻ, SEKSOWNA FRYZURA I NIENAGANNA SYLWETKA – DODA

ODWAŻNY MAKIJAŻ, SEKSOWNA FRYZURA I NIENAGANNA SYLWETKA – DODA

Królowa polskiej sceny muzycznej – Doda – zachwyca pięknym ciałem, odważnym makijażem i seksowną fryzurą.  Przyjrzyjmy się z bliska jej urodzie!

Królowa polskiej sceny muzycznej – Doda - przykłada zawsze ogromną wagę nie tylko do swoich strojów, ale całościowego wizerunku. Zarówno makijaż, jak i fryzura, ale też sama sylwetka – są niezwykle istotne w kreowaniu odpowiedniej stylizacji. Czerwone usta, make up no make up, rozpuszczone włosy, zalotne loki i seksowne upięcia – niezależnie od tego na jaki makijaż i fryzurę zdecyduje się piosenkarka, zawsze wywołuje mnóstwo emocji i gorących komentarzy. Z pewnością nie bez znaczenia jest też jej nienaganna figura, która sprawia, że niemal w każdej kreacji Doda wygląda oszałamiająco.

 

Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, że zarówno w samej muzyce, jak też podczas sesji zdjęciowych czy kręcenia wideoklipu niezwykle ważna jest precyzja i perfekcja - to w przypadku stylizacji gwarantują odpowiednie stroje i kosmetyki.  Na planie teledysku XXX stosowano kosmetyki do pielęgnacji ciała EVELINE COSMETICS z serii SLIM EXTREME 3D. Natomiast profesjonalne produkty do stylizacji włosów pozwoliły na stworzenie wielu różnorodnych fryzur, z kolei odpowiedni make up nadawał piosenkarce lekko antycznego wizerunku.

 

Zajrzyjcie do galerii i przyjrzyjcie się Dodzie z bliska! W jakim wcieleniu podoba się Wam najbardziej?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Doda | Eveline | gwiazdy | stylizacje gwiazd | makijaż | fryzura |

podobne artykuły