PL / EN
NOWE LOGO VALENTINO – JESTEŚCIE ZA CZY PRZECIW?

NOWE LOGO VALENTINO – JESTEŚCIE ZA CZY PRZECIW?

Chcecie wiedzieć, jakie jest nowe logo Valentino?

Dyrektor kreatywny Valentino, Pierpaolo Piccioli zmienia wizerunek włoskiego domu mody  za pomocą nowego logo. Od teraz to skrót „VLNT” staje się znakiem rozpoznawczym marki. Widnieje na ubraniach i torebkach z najnowszej kolekcji sportowej Resort na 2018 r. Symbol stanowi nawiązanie do loga Valentino z lat 80. i 90. XX wieku i jest wykorzystany wyłącznie na potrzeby najnowszej kampanii marki. Czy logo utrzyma się jednak na dłużej, a może jest tylko jednorazowym zabiegiem marketingowym? Jesteście za czy przeciw?

KOBIETA VALENTINO – SPORTOWA I ROMANTYCZNA

Lata 80. i 90. XX wieku zainspirowały projektanta do ukazania nie tylko nowej odsłony marki Valentino, ale i sportowego ducha minionej epoki. W kolekcji Resort 2018 królują baseballówki, T-shirty, sneakersy oraz stroje na fitness. Z drugiej strony nie brakuje dziewczęcych i romantycznych stylizacji: sukienek z falbanami oraz butów na wysokich obcasach.

VALENTINO – POP-UP SHOPY

Od 26 października 2017 ubrania marki możemy znaleźć w sklepach online lub w pop-up shopach Valentino w Nowym Jorku, Mediolanie, Hongkongu oraz Tokio. Wnętrza sklepów będą zaaranżowane na sportowo, by nawiązać do estetyki najnowszej kolekcji Resort 2018. 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: logo | marka | kolekcja | Valentino | VLNT |

podobne artykuły