PL / EN
NOWE KOLEKCJE OD ADIDAS ORIGINALS - DEAR BAES I PASTEL ROSE

NOWE KOLEKCJE OD ADIDAS ORIGINALS - DEAR BAES I PASTEL ROSE

Marka Adidas Originals wprowadziła do swojej oferty dwie nowe linie letnich ubrań. Sprawdźcie szczegóły!

 

Adidas Originals wypuściło na rynek dwie nowe, streetwearowe kolekcje. Sportowy brand już od dawna podąża za aktualnymi modowymi trendami, a jego projekty nierzadko sygnują najbardziej topowe nazwiska artystów z całego świata.

 

Letnia linia Dear Baes to efekt współpracy Pharrella Williamsa oraz tanecznej ekipy The Baes. Osiem kreatywnych dziewczyn stworzyło osiem kolorowych looków bogatych w dynamiczne wzory i kultowe kroje. Wśród propozycji możemy odnaleźć ubrania w kropki, kreski i przypominające kwiaty zdobienia. Topy, bluzy, spodnie, spódnice i leginsy doskonale nadają się na sezon letni, a każda fanka wygodnych, a zarazem modnych ubrań znajdzie w kolekcji coś dla siebie.

 

Kolejną propozycją od sportowego giganta jest linia Pastel Rose. W porównaniu do Dear Baes ubrania są delikatniejsze i bardziej dziewczęce, jednak stylistyka obu projektów jest do siebie bardzo zbliżona. Pastelowe ubrania to przede wszystkim klasyka charakteryzująca markę Adidas, która w połączeniu z kwiatowymi wzorami i subtelnymi kolorami daje bardzo ciekawe efekty.

 

Zobaczcie sami!

 

 

 

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Nowe kolekcje od Adidas Originals Dear Baes i Pastel Rose | kolekcja | The Baes | Pharrell Williams | współpraca | ADIDAS |

podobne artykuły