PL / EN
NOWA POLSKA MARKA OUTFIT FORMAT – MODULARNOŚĆ, KOMPLEMENTARNOŚĆ, KONSEKWENCJA

NOWA POLSKA MARKA OUTFIT FORMAT – MODULARNOŚĆ, KOMPLEMENTARNOŚĆ, KONSEKWENCJA

Modułowa kolekcja Outfit Format podkreśla indywidualność i daje ogromną dowolność w komponowaniu jej elementów zgodnie z własnym pomysłem. Poznajcie szczegóły!

Projekt Outfit Format to moda dla wymagających, która łączy elegancję i wygodę. Stworzona w myśl słów Leonarda da Vinci, że ostateczną formą wyrafinowania jest prostota, kolekcja zbudowana jest z sylwetek o prostym perfekcyjnym kroju wykonanych z wysokiej jakości materiałów, z charakterystycznymi detalami. Projekty utrzymane są w oszczędnej gamie barw: dominują biel, czerń, różne tonacje beży, granatów i szarości. Od czasu do czasu pojawia się detal w postaci drobnego kwiatowego wzoru, kraty czy wiązania pod szyją. Wśród projektów znajdziemy m.in. długie sukienki, proste spodnie, spódnice do kolan i białe koszule.

   

Kolekcja OF ma charakter modularny – elementy (moduły) w jej obrębie można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc zawsze udane spójne kompozycje, co daje ogromne możliwości stylizacyjne - praktycznie nieograniczoną dowolność w zabawie tą modą. OF jest także komplementarny, co oznacza, że stanowi świetne uzupełnienie skompletowanej dotychczas garderoby. Konsekwentne wzornictwo oraz wspomniane wcześniej programowe prostota i minimalizm czynią OF propozycją dla kobiet świadomych swych oczekiwań i chcących wyrażać siebie poprzez ubiór w sposób twórczy i niebanalny. Lubimy! 

 

Przekonajcie się sami i zajrzyjcie na stronę projektu : outfitformat.com oraz ich fanpage.

 

 

video

CHANEL ROUGE COCO 2018

tagi: Outfit Format | modularność | komplementarność | moduły | kolekcja | prostota |

podobne artykuły