PL / EN
NOWA LINIA PIELĘGNACYJNO - ZAPACHOWA ADIDAS „GET READY”

NOWA LINIA PIELĘGNACYJNO - ZAPACHOWA ADIDAS „GET READY”

Energia Brazylii, taniec i wolność w jednym - poznajcie „Get Ready!”, limitowaną edycję zapachowo- pielęgnacyjną marki Adidas!

Niedawno w warszawskim klubie fitness „BeActive” Ewy Chodakowskiej, polskiej ambasadorki Adidas, odbyła się prezentacja najnowszej linii zapachowo – pielęgnacyjnej marki. Kolekcja kosmetyków Get Ready! zaprezentowana została przy akompaniamencie brazylijskich dźwięków bowiem nowe produkty zainsprowane zostały zmysłową sambą i światowej klasy piłkarzami, czerpiącymi pełnię radości płynącą ze sportu.  W limitowanej edycji znajdziemy owocowo – kwiatowe wody toaletowe, dezodoranty, żele pod prysznic i antyperspiranty. 

 

Zapachy zostały stworzone przez Jacquesa Huclie, który zamknął w butelce charakter tętniącego życiem południowoamerykańskiego krajuDamską wersję definują  owocowe nuty, podkreślone kwiatowym charakterem. W nucie głowy odnajdziemy wibrujący koktajl z soczystego arbuza, musującego granatu i brazylijskiej pomarańczy.  Jego serce to unikalne połączenie eleganckiej lilii wodnej i słodkiej trzciny cukrowej. Natomiast, bazą stały się piżmo i drzewo cedrowe, scalające zapach w pełną energii, zamkniętą w butelce esencję Brazylii. 

 

Z kolei, mężczyzn czeka tropikalne połączenie owocowej świeżości z naturalnymi drzewnymi akordami. Zielona mandarynka i ananas dominują przy pierwszym wrażeniu, rozwijąc w nucie serca woń mieszanki tropikalnych owoców i ziół. Całość została podkreślona bazowymi akordami drzewa sandałowego, cedru i paczuli.

 


Przygotujcie się na brazylijską kreatywność w połączeniu z pasją ukrytą w limitowanej edycji Get Ready! dla mężczyzn i kobiet na 2014 rok!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: get ready | Ewa Chodakowska | BeActive | Coty | ADIDAS |

podobne artykuły