PL / EN
NOWA KOLEKCJA PERFUM EAU D’ITALIE – ALTAIA

NOWA KOLEKCJA PERFUM EAU D’ITALIE – ALTAIA

Poznajcie nowe zapachy Eau D’Italie inspirowane niespotykanym romantycznym zbiegiem okoliczności!

Eau D’Italie to ekskluzywna linia zapachów inspirowanych pięknymi miejscami we Włoszech, stworzona przez partnerów w biznesie i w życiu -  Marinę Sersale i Jamesa Morrisona. Twórcy niemal dekadę po tym, jak połączyli swe losy na tych dwóch polach, dokonali niesłychanego odkrycia, które stało się inspiracją do stworzenia kolekcji perfum – ALTAIA. Przypadkowo odkryli, ze ich przodkowie przed wiekami zetknęli się, a ich wspólne działania wpłynęły na bieg historii: generał Bartolome Mitre, prapradziadek Mariny, jako pierwszy prezydent zjednoczonej Argentyny w 1862 r. postawił na rozwój kolei, otwierając kraj na kontakty z zagranicą, zaś jeden z najbardziej cenionych przedsiębiorców wiktoriańskiej Anglii, James Morrison wraz z synami dzięki śmiałym inwestycjom przyczynili się do rozbudowy tejże kolei, napędzając rozwój kraju w epoce industrialnej. 140 lat później Sersale i Morisson spotkali się we Włoszech i związali się, nie będąc świadomym tej koincydencji. ALTAIA to skrót od zwrotu A Long Time Ago In Argentina, a także ich historia; kolekcja, która celebruje miłość i nieprzewidywalność losu. Każda z trzech nowych pozycji zawiera elementy zapachowe, które przywołują wspomnienia przeplatające się z obrazami ze współczesności. By Any Other Name (nuty bergamoty, liczi, roży, peonii, osmantusa, drzewa cedrowego i piżma), Don’t Cry For Me (nuty herbaty jaśminowej, frezji, kwiatu wiśni, heliotropu, ambry roślinnej, kaszmeranu i nasion ambrette) i Yu Sōn (nuty mandarynki, zielonej herbaty, kwiatu pomarańczy, irysa, roślinnej ambry i drzewa gwajakowego) to ponadczasowe, a jednocześnie na wskroś nowoczesne kompozycje.

 

Cała kolekcja zapachów Eau D’Italie wraz z nowościami dostępna jest w Neoperfumerii GaliLu w Warszawie i w sklepie online. 

 

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Eau D’Italie | ALTAIA | A Long Time Ago In Argentina | By Any Other Name | Don’t Cry For Me | Yu Sōn | GaliLu | Marina Sersale i James Morrison |

podobne artykuły