PL / EN
NOWA KOLEKCJA NIEBIESKICH POMADEK OD MARKI INGLOT

NOWA KOLEKCJA NIEBIESKICH POMADEK OD MARKI INGLOT

Marka Inglot stworzyła nową linię sześciu pomadek w różnych odcieniach niebieskości. Pacific Blue Collection jest niesztampowa i skierowana do odważnych kobiet. Co Wy na to?

Polski brand Inglot jest już znany na całym świecie i trudno się temu dziwić. Marka ma niesamowicie bogatą kolorówkę i każda kobieta, zarówno miłośniczka prostoty, jak i szalonych, kolorowych makijaży znajdzie wśród jej kosmetyków coś dla siebie.

 

Tym razem marka weszła na rynek z nową linią sześciu szminek, każda z nich ma inny odcień niebieskości, co jest dosyć nietypowe jak na pomadkę. Do tej pory niebieski kolor ust był zarezerwowany dla modelek na sesjach i pokazach, natomiast teraz każda miłośniczka odważnego makijażu może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa z szminkami z Pacific Blue Collection. Nie dość, że pomadki są nietypowe, łatwo się rozprowadzają i długo utrzymują na ustach, to ponadto są wzbogacone o witaminę E oraz olej z pestek moreli, dzięki czemu dbają również o nawilżenie ust, a nie tylko o ich niesamowity wygląd.

 

Jak Wam się podoba pomysł marki Inglot? Zdecydujecie się na niebieską pomadkę? Zobaczcie spektrum odcieni, jakie oferuje polski brand.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: szminka | makijaż 2012 | INGLOT |

podobne artykuły