PL / EN
NOWA KOLEKCJA DAMSKICH I MĘSKICH ZEGARKÓW MARKI LORUS

NOWA KOLEKCJA DAMSKICH I MĘSKICH ZEGARKÓW MARKI LORUS

Swoją najnowszą kolekcją japońska marka Lorus proponuje nowe wzory i kolory swoich zegarków. Poznajcie szczegóły! 

Ostatnie lata przyniosły silną zmianę w trendach zegarków damskich. Kobiety zdecydowanie chętniej sięgają po duże, masywne zegarki. W tym duchu zaprojektowane zostały trzy nowości: Lorus RP682BX9, RP684BX9 i RP686BX9. Na bransoletach, w całości wykonane ze stali szlachetnej są idealną odpowiedzią na zapotrzebowanie fanek zegarków z segmentu fashion. Trio to trzy kolory : różowe złoto, które przeżywa swój renesans w świecie czasomierzy , tradycyjne żółte złoto oraz rzadko spotykany mix - stal z elementami różowego złota. Elegancję i kobiecy look uwypuklają kryształy na kopercie. Każdy z zegarków będzie idealnym uzupełnieniem kreacji podczas zbliżającego się wielkimi krokami karnawału.

 

Druga porcja nowości to zupełnie nowa jakość, niespotykany wcześniej styl w propozycjach marki Lorus - 6 modeli na bransoletach i na paskach. Z jednej strony proste kształty, minimalizm zdobienniczy, z drugiej zaś, nietypowe, kontrastowe połączenie cienkich bransolet/pasków z okrągłą kopertą - wszystko to sprawia, że zegarki wyróżniają się z tłumu. Wart uwagi jest model łączące kopertę w kolorze złota z kolorem granatowym - to jeden z najciekawszych trendów zegarkowych tej zimy. Bardzo popularny zarówno w damskich jak i męskich zegarkach. Sześć zegarków trafionych na szóstkę!

 

 

 

NOWA KOLEKCJA DAMSKICH I MĘSKICH ZEGARKÓW MARKI LORUS

Źródło: materiały prasowe

 

 

Z kolei nowa linia dla panów obejmuje trzy modele. Z jednej strony należą do tej samej kolekcji i cechuje je kilka wspólnych mianowników dostrzegalnych w detalach wykończenia , z drugiej zaś każdy jest wyjątkowy i unikalny na swój sposób. Trzonem kolekcji i jednocześnie najbardziej wyróżniającym się zegarkiem jest model RT342EX9. Prezentuje szczególnie modne tej zimy łącznie dwóch trendów - różowego złota oraz granatu. To zestawienie stało się popularne zarówno damskich jak i męskich zegarkach - niszowe, ale zdecydowanie wyjątkowe, szczególnie na nadgarstku mężczyzny. Koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej, pasek skórzany. Chronograf posiada datownik oraz  wodoszczelność do 100m.

 

Niemniej ciekawy design prezentuje kolejny Lorus - RT315EX9. Z jednej strony elegancki - czarny z elementami złota na tarczy, z drugiej zaś na gumowym, wyżłobionym pasku, delikatnie przypominającym oponę samochodową. Funkcjami w żaden sposób nie odstaje od RT342EX9, niemniej właśnie gumowy pasek oraz wodoszczelność pozwalają na swobodne pływanie w zegarku. Ostatnim z prezentowanego trio jest model RT309EX9. Najbardziej spokojny i typowy dla chronografów styl. W całości wykonany ze stali szlachetnej , oszczędny w zdobieniach. Jedynie czerwone elementy tarczy urozmaicają wygląd zegarka. Ten model to idealne rozwiązanie dla fanów zegarków, którzy szukają klasycznych , masywnych chronografów bez nadmiernej ilości zdobień. Wszystkie zegarki wyposażone są w japoński mechanizm Seiko, wodoszczelność równą 100m oraz datownik. 

 

 

NOWA KOLEKCJA DAMSKICH I MĘSKICH ZEGARKÓW MARKI LORUS

Źródło: materiały prasowe

 

Wszystkie modele wraz z cenami znajdziecie w naszej galerii!

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Lorus | zegarki | zegarki damskie | zegarki męski |

podobne artykuły