PL / EN
NON – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

NON – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

Minimalistyczne formy i naturalny wysokiej jakości materiał, to tylko przedsmak tego, co w swojej ofercie proponuje nowa polska marka NON. Dowiedzcie się więcej! 

Polski rynek odzieżowy zapełniają coraz to nowe marki.  Wiele z nich ginie jednak w gąszczu podobnych do siebie brandów, stawiających na streetwear w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. W niektórych przypadkach, pomysł na sukces sprowadza się niestety do poliestrowych bluz z fantazyjnymi nadrukami, przez co zatraca się też sama idea tworzenia czegoś nowego, autorskiego i nieszablonowego.

 

Od czasu do czasu, pojawiają się jednak takie perełki jak NON – marka założona przez Annę Dobek i Agatę Macios. Umiłowanie do minimalistycznych ostrych form i najwyższej jakości materiałów, ma swoje odzwierciedlenie w projektach, obok których trudno przejść obojętnie. Płaszcze, kamizelki czy sukienki,  choć z pozoru proste, zwracają uwagę choćby idealnie wykonanymi przeszyciami.

 

Funkcjonalność ubrań marki NON, oprócz geometrycznych kształtów, które z łatwością zapewniają niewymuszoną elegancję, wyznacza także wspomniany wcześniej materiał. W tym przypadku, jest to wełna merynosów -  ekologiczna i naturalna faktura, która charakteryzuje również jej hipoalergiczność. Czasami, kuszeni pięknym krojem czy kolorem, pomijamy tak istotny fakt, jak tkanina, z której ubranie zostało wykonane. Projektantki NON z pewnością przypominają nam o tym swoją debiutancką kolekcją.

 

Oprócz pięknych ubrań, zachwyca również przekaz, w ramach którego, projekty mają trafić do grona wymagających, a zarazem wiernych klientów. Zdjęcia promujące kolekcję jesień zima 2014/2015 wykonała Kasia Bielska, a zapozowała jej jedna z najciekawiej zapowiadających się twarzy polskiego modelingu – Malwina Garstka z MODEL PLUS. Efekty możecie zobaczyć w naszej galerii, a więcej informacji na temat marki oraz jej autorskie projekty znajdziecie na thisisnon.com

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: NON | polska marka | młoda polska marka | NON kolekcja jesień zima 2014/2015 |

podobne artykuły