PL / EN
Niezwykłe zaręczyny? Tylko z „Niezwykłym” pierścionkiem zaręczynowym W.KRUK!

Niezwykłe zaręczyny? Tylko z „Niezwykłym” pierścionkiem zaręczynowym W.KRUK!

Niezwykła premiera w W.KRUK: Marka prezentuje nowy pierścionek zaręczynowy.

 

Każdy pierścionek zaręczynowy W.KRUK to owoc miesięcy pracy mistrzów sztuki jubilerskiej. Każdy jest wyjątkowy, jak historie miłosne stojące za oświadczynami i noszące je kobiety. Najstarsza polska marka jubilerska uczciła nowy rok długo wyczekiwaną premierę pierścionka zaręczynowego o wymownej nazwie – „Niezwykły”. 

Aura zaręczyn roztacza się przez wiele miesięcy, tworząc ekscytującą atmosferę oczekiwania poprzedzającą dzień ślubu. Historię oświadczyn opowiada się przez lata i przekazuje z pokolenia na pokolenie. Każda opowieść jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego wymaga swojego własnego symbolu, atrybutu, talizmanu… – pierścionka zaręczynowego, który opowie  indywidualną historię miłosną i odda osobowości zakochanych.

 „Niezwykły” pierścionek zaręczynowy

Pragnąc zaoferować swoim klientom jeszcze większy wybór pierścionków zaręczynowych, W.KRUK zaskakuje zakochanych wyjątkową premierą – tak, aby rok 2023 był pełen Niezwykłych zaręczyn.

Pierścionek zaręczynowy Niezwykły W.KRUK (fot. materialy prasowe)

„Niezwykły” to uhonorowanie miłości, która nie zdarza się codziennie. To właśnie dla niej oraz z inspiracji nią powstał pierścionek zaręczynowy W.KRUK. Zwieńczony diamentem w ponadczasowym szlifie Princessa, zaprojektowany został w taki sposób, by wydobyć jak najwięcej blasku kamienia. Wspaniały kwadratowy diament osadzono w 4-ramiennej oprawie szlachetnego złota – na obrączce, której linia delikatnie zwęża się, by oddać cześć niezwykłej koronie.

Pierścionki o mianie „Niezwykły” powstają w Polsce, w Manufakturze W.KRUK. Nową kolekcję biżuterii zaręczynowej dopełniają naszyjniki oraz kolczyki.

W.KRUK Niezwykły (fot. materiały prasowe)

Czy wiesz, że… Na pierścionek zaręczynowy z trzema diamentami w szlifie Princessa – tym samym, jak w przypadku „Niezwykłego” – zdecydował się m.in. Książę Harry? Dziś pierścionek ten zdobi dłoń jego żony, Meghan Markle.

Niezwykłe zaręczyny dla każdej kobiety

W.KRUK doskonale wie, że każda kobieta jest inna, posiada różne marzenia i potrzeby, ma własną wizję świata i indywidualne wyobrażenie tego szczególnego momentu w życiu, którym są zaręczyny. Zauważając i doceniając tę różnorodność, W.KRUK prezentuje bogatą ofertę zaręczynową, która odpowie na pragnienia każdej kobiety o tym jedynym, idealnym pierścionku.

Pierścionki zaręczynowe W.KRUK (fot. materiały prasowe)

Zakochani, którzy cenią klasyczną stylistykę, z pewnością postawią na model Jedyny®, czyli ikonę w portfolio W.KRUK, wyróżniającą się ponadczasową elegancję. Liczby mówią same za siebie – to właśnie Jedyny® przez lata był najczęściej wybieranym pierścionkiem zaręczynowym w Polsce.

Uwagę bez wątpienia przykuwają również wielobarwne propozycje marki, jak np. Tajemniczy, ukoronowany czarnym diamentem. Pasjonaci innowacyjnych rozwiązań i perfekcyjnego piękna wybiorą projekt Doskonały® – pierścionek z brylantem New Diamond by W.KRUK®, który został stworzony przez człowieka w laboratorium.

Teraz do grona wyjątkowej kolekcji pierścionków zaręczynowych dołącza Niezwykły, nowość wykończona diamentem w ponadczasowym szlifie Princessa.

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK Niezwykły (fot. materiały prasowe)

Pierścionki zaręczynowe W.KRUK są dostępne w stałej ofercie sprzedaży w sklepie internetowym wkruk.pl oraz w salonach firmowych W.KRUK w całej Polsce.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: biżuteria | W.KRUK |

podobne artykuły