PL / EN
NIEZWYKŁE SKÓRZANE PLECAKI MUM & CO – NOWA POLSKA MARKA

NIEZWYKŁE SKÓRZANE PLECAKI MUM & CO – NOWA POLSKA MARKA

Rodzinny biznes, ręczne wykonanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Poznajcie MUM & CO, młodą markę tworzącą piękne skórzane plecaki!

Minimalistyczny design, ręczne wykonanie oraz najwyższej jakości zamszowa skóra. Plecaki MUM & CO od początku urzekły nas swoim wyglądem, lecz jeszcze bardziej zachwyciła nas urocza historia powstania młodej marki.

 

 

Jakiś czas temu pewna Mama wpadła na pomysł uszycia plecaka dla jednej ze swoich córek, która od dawna bezskutecznie przeczesywała Internet i butiki poszukując wymarzonego dodatku. Chcąc spełnić jej marzenie, w wolnych chwilach zaczęła rysować, wybierać starannie fragmenty skór, porównując ich kolory w różnym świetle. Następnie przyszedł czas nad podszewkę, odpowiednie nici, sznurek, pasek, metalowe klipsy. W końcu Mama odkurzyła schowanego na strychu starego Singera i, wsłuchując się w uspokajające turkotanie maszyny do szycia, mierzyła, kroiła i szyła, szyła, szyła…

 

 

Gotowy plecak spotkał się z tak dużym entuzjazmem domowników, że jednorazowa przygoda z projektowaniem wkrótce przerodziła się w dobrze prosperujący rodzinny biznes ( projekty do kupienia m.in. na pakamera.pl).

 

 

Tak właśnie wyglądały początki MUM & CO – marki wyróżniającej się niezwykle indywidualnym podejściem do kwestii tworzenia skórzanych akcesoriów. Kluczową rolę w jej rozwoju wciąż odgrywa Mama, nieustannie czuwająca nad wszystkimi etapami powstawania produktów. To ona dobiera odpowiedni odcień miękkiej zamszowej skóry, przygotowuje wykrój, zszywa go i dba o odpowiednie wykończenie. W efekcie plecaki i etui na laptopy MUM & CO są nie do podrobienia, zaś każdy egzemplarz jedyny w swoim rodzaju.

 

Co sądzicie o projektach MUM & CO? My jesteśmy oczarowane!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: MUM & CO | skórzane plecaki | skórzane plecaki MUM & CO | skórzane akcesoria | skórzane etui na laptopa |

podobne artykuły