PL / EN
KATE MOSS W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA DLA VOGUE US - SESJA Z ARCHIWUM

KATE MOSS W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA DLA VOGUE US - SESJA Z ARCHIWUM

Kate Moss jako współczesna Maria Antonina, oszałamiające kreacje oraz przepych rodem z francuskiego dworu. Przypominamy zachwycającą sesję najsłynniejszej modelki świata dla Vogue US z kwietnia 2012.

Choć co miesiąc przeglądamy magazyny w poszukiwaniu inspirujących sesji, rzadko która na tyle przykuwa naszą uwagę, byśmy po paru miesiącach czy nawet latach chcieli do niej powracać. Na szczęście czasem natrafiamy także na prawdziwe perełki, a jedną z nich niezaprzeczalnie jest zachwycający edytorial, który równo rok temu ukazał się w Vogue USFotograf? Tim Walker. Stylistka? Grace Coddington. Modelka? Kate Moss. Takie połączenie po prostu skazuje sesję na sukces!
 

 

Niezaprzeczalna ikona modelingu - na co dzień słynąca z rockowego, niepokornego i dość niegrzecznego stylu - tym razem wciela się w rolę królowej Francji, słynnej Marii Antoniny. Pozując w wytwornych wnętrzach paryskiego Ritza Kate rzeczywiście wygląda królewsko w przepięknych kreacjach haute couture najlepszych domów mody m.in. Chanel, Dior, Alexander McQueen, Givenchy czy Balenciaga, a wrażenie to potęgują jeszcze zdobiące na podobieństwo korony jej głowę wymyślne stroiki zaprojektowane przex Julien d’Ys. W pełnej rozmachu sesji wystąpiły również modelki Sigrid Agren, Patricia van der Vliet, Josephine Skriver i Mirte Maaschoć nie możemy się jednak oprzeć wrażeniu, że pełnią tu raczej drugoplanową rolę dam dworu.

 

 

Pełen przepychu, wytworny, a zarazem słodki i momentami niegrzeczny klimat sesji ukazuje życie współczesnej monarchini. Czy tak właśnie wyglądałaby dzisiaj znana z rozrzutnego trybu życia Maria Antonina?

 

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tim Walker | Vogue US | Grace Coddington | KATE MOSS |

podobne artykuły