Logotyp serwisu lamode.info
NIEGRZECZNY MANICURE W STYLU GWIAZD

NIEGRZECZNY MANICURE W STYLU GWIAZD

Manicure to nie tylko ozdoba dla dłoni i paznokci – to niemal cały manifest stylu. Zobacz niekonwencjonalny manicure w stylu gwiazd!

Co wspólnego mają Seal, Taylor Momsen, Dave Navarro, Kingston James – synek Gwen Stefani, Avril Lavigne, Lady Gaga i Adam Lambert? Wszyscy kochają nietypowy manicure!

 

Seal- piosenkarz, a prywatnie mąż byłej topmodelki Heidi Klum- niemal wywołał skandal pojawiając się na jednym z przyjęć z paznokciami pomalowanymi szarym lakierem! Furorę robi Kingston James, syn Gwen Stefani, znany już w mediach przez swój unikalny styl – on często zmienia kolor paznokci (my uchwyciliśmy je w wersji ciemnoniebieskiej). Nikogo za to nie dziwi „manicure” rockowych piosenkarzy – takich jak Dave Navarro, były gitarzysta Red Hot Chili Peppers czy zwycięzca amerykańskiego „Idola” – Adam Lambert. Ci najczęściej wybierają kolor czarny. Oprócz tego, Dave Navarro, prawdopodobnie wzorem piosenkarki i aktorki w serialu Gossip Girl – Taylor Momsen – lansuje „rozdrapany” i niechlujny manicure, sprawiający wrażenie, jakby właściciele po prostu zapomnieli go zmyć.

 

Avril Lavigne stawia na nadruki – każdy paznokieć ma w innym kolorze i zdobią je mikroskopijne wzorki. Lady Gaga natomiast, wbrew trendom ostatnich kilku sezonów, lansujących krótkie paznokcie w kształcie zbliżonym do kwadratu – preferuje długie, w kształcie migdałów, w odcieniu głębokiej, połyskującej czerni – jak na diwę przystało!

 

Jak Wam się podobają gwiazdy w takiej „niegrzecznej” stylistyce?

 

tagi: gwiazdy | stylizacja | manicure |

podobne artykuły