PL / EN
NEW BALANCE -  KOLEKCJA 574 YACHT CLUB I WINDBREAKER

NEW BALANCE - KOLEKCJA 574 YACHT CLUB I WINDBREAKER

Legendarna marka z wiekową tradycją - New Balance, prezentuje dwie linie na nadchodzący sezon. Zobaczcie różne odsłony sławnego modelu 574!

Snickersy w ostatnim sezonie podbiły wybiegi i na pewno zagoszczą w naszych szafach tej wiosny. Jedną z wiodących w tym obszarze marek jest legendarne New Balance. Buty, których produkcja rozpoczęła się już przeszło 100 lat temu, stworzone zostały do biegania. Ich rewolucyjność polegała na zastosowaniu specjalnego łuku wspierającego, co znacznie zwiększyło komfort użytkowania obuwia. W Stanach popularne od kilku dekad, buty New Balance w Polsce przeżywają swój renesans.

 

 

W tym sezonie znana marka proponuje dwie linie: 574 Yacht Club i 574 Windbreaker. To nowe odsłony świetnie rozpoznawalnego modelu. Pierwsza składa hołd tradycjom żeglarskim, łącząc historyczne detale, takie jak kolor i faktura, przywodzące na myśl sieci rybackie czy materiał z jakiego są wykonaneimitujący płótno meshu. Wzorzyste sznurówki, mogą się zaś kojarzyć z linami żeglarskimi.

 

 

Druga kolekcja 574 Windbreaker inspirowana była latami 80tymi. Neonowe kolory, odblaskowe dodatki – to znaki tamtych czasów, które pojawiły się na butach New Balance. Dodatkowo obuwie zrobione zostało z nylonu, który skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem.

 

 

Zobaczcie kolekcje Yacht Club i Windbreaker w naszej galerii. 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: New Balance | New Balance 574 Windbreaker |

podobne artykuły