PL / EN
NATALIE PORTMAN I MARKA DIOR WSPIERAJĄ FUNDACJĘ CHARYTATYWNĄ

NATALIE PORTMAN I MARKA DIOR WSPIERAJĄ FUNDACJĘ CHARYTATYWNĄ

Poznajcie szczegóły wyjątkowej współpracy domu mody Dior i jego ambasadorki Natalie Portman z organizacją Free The Children, która zbiera fundusze na budowę szkoły dla dziewcząt w Kenii.

Od samego początku istnienia dom mody Dior angażował się w różnorakie akcje mające na celu pomoc ludziom potrzebującym. Podobnie jak piękna ambasadorka jego kosmetycznej części – Natalie Portman, która wciąż wspiera wiele inicjatyw związanych z dziećmi i ochroną środowiska. Dlatego aktorka została niedawno także ambasadorką organizacji charytatywnej Free The Children, która zajmuje się niesieniem pomocy biednym i wykorzystywanym do pracy dzieciom. Obecnie organizacja ta jest największą tego typu, bo skupiającą sieć ponad miliona osób, pomagających sobie nawzajem, zaangażowanych w jej rozwój i bezpośrednio opiekujących się małymi podopiecznymi. Portman rozpoczęła swoją współpracę od akcji „Power of a girl”, która umożliwiła stworzenie szkół dla dziewcząt w Kenii.

 

Marka Dior wciąż czerpie ze swojej tradycji i udowadnia, że piękno ma znaczenie bowiem z Natalie Portamn podjęła współpracę na nieco innej niż dotychczas płaszczyźnie. Dom mody zaangażował się w dotychczasowe działania aktorki i podjął współpracę z organizacją. W ramach tego projektu dochody uzyskane ze sprzedaży najnowszej pomadki Rouge Dior, Nude „Grège” n°169 zostaną przekazane na budowę kolejnej szkoły dla dziewcząt w Kenii. Odcień wyróżnionego kosmetyku wybrała sama Natlie Portaman.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Natalie Portman | Diorskin Nude | DIOR |

podobne artykuły