PL / EN
NATALIA SIWIEC, EDYTA HERBUŚ I JUSTYNA STECZKOWSKA NA GALI ORLEN – POLACY Z WERWĄ

NATALIA SIWIEC, EDYTA HERBUŚ I JUSTYNA STECZKOWSKA NA GALI ORLEN – POLACY Z WERWĄ

Na Gali Orlen – Polacy z werwą pojawiły się piękne gwiazdy naszego rodzimego show-biznesu. Część z nich wybrała kreacje od Macieja Zienia. Zobaczcie jak się prezentowały!

Gala Orlen – Polacy z werwą zebrała całą śmietankę towarzyską polskiego show-biznesu, a także polityki, czy mediów. Trudno się dziwić, bowiem elegancką imprezę odbywającą się w Teatrze Wielkim, uświetniła swoim występem topowa wokalista Lana Del Rey. Na tym przyjęciu warto było się pojawić!

 

Celebryci pokazali przekrój stylizacji od bardziej casualowych, po niesłychanie wieczorowe, jednak te drugie zdecydowanie przeważały. W gronie eleganckich, pięknych Polek znalazły się między innymi Natalia Siwiec, Edyta Herbuś i Justyna Steczkowska, które z tej okazji wybrały kreacje od Macieja Zienia.

 

Justyna wybrała czarną suknię z kolorowym, etnicznym gorsetem, w kolorystyce kojarzącej się z pawim piórem. Zdecydował się również na odważny makijaż oczy, który dobrze skomponował się z sukienką. Poza prostym paskiem zrezygnowała całkowicie z dodatków.

 

Edyta postawiła na romantyczną, beżową suknię mocno eksponującą biust. Kreacja ma niezwykle ciekawy krój z drapowaniem w tali oraz falbanami na ramionach. Mała, czerwona torebka przełamuje romantyczny nastrój stylizacji.

 

Najbardziej pozytywnym zaskoczeniem okazała się Natalia, która pojawiła się w bardzo odważnej, ale również niesamowicie szykownej czarnej, koronkowej kreacji. Prześwitująca sukienka podkreśla jej idealne kształty. Zegarek i ciekawa, skórzana kopertówka nadają outfitowi lekkości i charakteru.

 

Zobaczcie zdjęcia!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Natalia Siwiec | Edyta Herbuś | Justyna Steczkowska | Orlen - Polacy z Werą | Zień | Maciej Zień |

podobne artykuły