Logotyp serwisu lamode.info
NAJNOWSZE TRENDY WEDŁUG H&M W KAMPANII Z DARIĄ STROKOUS

NAJNOWSZE TRENDY WEDŁUG H&M W KAMPANII Z DARIĄ STROKOUS

Twarzą najnowszej kampanii reklamowej H&M została Daria Strokus – koniecznie przekonajcie się, jakie modowe trendy zaprezentowała rosyjska modelka!

H&M na bieżąco odpowiada na modowe zapotrzebowanie i kilka razy w roku stara się kreować nowe trendy. W kampanii reklamowej, w której udział wzięła rosyjska modelka Daria Strokous, prezentuje nowości ze swoich sklepów. Na topie wciąż pozostaje skórzana ramoneska, którą zestawiać można w różnych konfiguracjach – zarówno rockowych jak i w wersji glamour. Fasony w kolekcji H&M są bardzo zróżnicowane i dają duże pole do popisu osobom zarówno o rożnych upodobaniach, jak i sylwetkach. Wśród propozycji marki odnaleźć zatem można zarówno legginsy ze skórzanymi wstawkami, jaki i mini spódniczki i klasyczne spodnie. Jednak na szczególną uwagę zasługuje jasny, klasyczny płaszcz – nonszalancko przewiązany skórzanym pasem. Kolorystyka pozwala na odrobinę szaleństwa - klasyczną czerń przerywają akcenty w kolorze ostrej niemal jaskrawej żółci, a całość tonują z kolei naturalne beże i brązy.

 

Szwedzka marka nakłania, byśmy sami tworzyli swoje ulubione outfity, bawiąc się kontrastami i dodatkami – przyłączamy się do tego apelu!

tagi: Daria Strokous | trendy wiosna lato 2012 | moda zagraniczna | kolekcja | H&M |

podobne artykuły