Logotyp serwisu lamode.info
NAJNOWSZA KOLEKCJA MARKI EST BY ES. NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

NAJNOWSZA KOLEKCJA MARKI EST BY ES. NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Stonowane barwy ziemi, klasyczne kroje wzbogacone intrygującymi detalami. Zobaczcie koniecznie kolekcję marki est by eS., która z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom mody ponadczasowej.

Pod tajemniczą nazwą est by eS. kryje się projektantka Gosia Sobiczewska. Absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, która konsekwentnie tworzy swoją wizję mody.

 

W najnowszej kolekcji marki na sezon jesień zima 2011 ponadczasowa klasyka nabiera nowoczesnego wymiaru. Dyskretne drapowania, intrygująca lamówką, ukryte desenie i pomysłowe cięcia – to nieznaczące z pozoru detale, które zupełnie zmieniają charakter strojów i nadają im wyrazistości. Ubrania est by eS. nie krzyczą kolorami i awangardowymi krojami, a mimo wszystko nie da się przejść obok nich obojętnie. Zwiewne sukienki, rozkloszowane spódnice i transparentne bluzki, do uszycia których wykorzystany został jeans, bawełna, jersey czy ortalion, idealnie nadają się na romantyczne i zmysłowe stylizacje.

 

Autorem zdjęć pełnych nostalgii i niedopowiedzeń jest fotograf Adam Balcerek, przed jego obiektywem stanęły Kasia Kisiel i Olga Niedzielska - modelki idealnie oddały charakter kolekcji. Przy sesji współpracowali także, odpowiedzialna za make up, Joanna Darnikiewicz oraz Edyta Jerębska z atelier "Hair By Korzeniowska". Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zobaczcie współczesną wizję kobiety romantycznej.

tagi: est by eS. | Małgorzata Sobiczewska | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | moda polska |

podobne artykuły