PL / EN
Z DŁUGICH NA KRÓTKIE - NAJLEPSZE METAMORFOZY FRYZUR GWIAZD

Z DŁUGICH NA KRÓTKIE - NAJLEPSZE METAMORFOZY FRYZUR GWIAZD

Powrót chłopięcych fryzur i triumf boba na czerwonym dywanie! 

Modne fryzury chętnie oglądamy na przykładach gwiazd. Kto zdecydował się na metamorfozę włosów, z długich na krótkie i kto pokochał boba w wersji long? Zobaczcie!

GWIAZDY W KRÓTSZYCH WŁOSACH

Jedną z gwiazd, które eksperymentują z nowymi fryzurami jest Katarzyna Warnke. Aktorka zrezygnowała z gładkiego i precyzyjnie ułożonego boba w kolorze blond na rzecz krótkich, chłopięcych włosów. Częste i odważne zmiany wizerunku gwiazdy są związane z jej przygotowaniami do nowych ról filmowych. W produkcji „Kobiety mafii” mogliście zobaczyć aktorkę we włosach z przystrzyżonymi bokami i subtelnie dłuższą górą. Krótkie cięcie wybrała także Małgorzata Rozenek-Majdan, która niespodziewanie zaskoczyła branżę mody, ścinając włosy do szyi i prezentując boba w wersji long.

POLECAMY: TRENDY WIOSNA LATO 2019 - FRYZURY

MODELKI W KRÓTSZYCH WŁOSACH

Na cięcie zdecydowała się na jakiś czas także Miranda Kerr, która najpierw maszerowała po światowych wybiegach mody w prostych, długich włosach z przedziałkiem, by następnie je podciąć i przemienić w pełnego uroku, falowanego boba. Do grona miłośniczek wspomnianej fryzury należy także Hailey Baldwin (aktualnie Bieber). Modelka jeszcze jakiś czas temu prezentowała związane długie włosy w formie kucyka, a dzisiaj nosi je w wersji krótszej. Modne obecnie cięcie typu long bob dodało jej stylizacjom naturalności, swobody i nonszalancji.

POLECAMY: ZASKAKUJĄCE METAMORFOZY GWIAZD 2018 - FRYZURY 

W galerii prezentujemy zdjęcia gwiazd, które zdecydowały się na inspirujące metamorfozy fryzur.

video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: włosy | modelki | TRENDY |

podobne artykuły