PL / EN
NAJLEPSZE KAMPANIE NA SEZON WIOSNA LATO 2019

NAJLEPSZE KAMPANIE NA SEZON WIOSNA LATO 2019

Romantyczny odcień Rose Quartz ponownie powraca w kampanii Giorgio Armaniego, a balet pojawia się u Diora. 

Efektowne i futurystyczne jak u Balenciagi, a innym razem subtelne i romantyczne, bo zainspirowane baletem (Dior) oraz zachodem słońca (Giorgio Armani). Takie są najlepsze kampanie na wiosnę lato 2019. Zobaczcie, jak różnorodny świat wykreowały topowe marki mody!

TOP KAMPANIE WIOSNA LATO 2019

Dom mody Balenciaga wspólnie z Yilmaz Senem, duńskim artystą tureckiego pochodzenia stworzył nierzeczywisty świat w wiosenno-letniej kampanii 2019. Jak możną ją opisać? Inna, futurystyczna, bo ukazująca wirtualnych modeli w nienaturalnych, wręcz ponadludzkich pozach. Wszyscy są wystylizowani w ubrania marki: kraciaste płaszcze, bluzy ultra violet i spódnice z logo. Ich ciało zmienia kształt, jest plastyczne i sprawia, że projekty domu mody cechuje dekonstrukcja sylwetki. Armia zaprogramowanych komputerowo influencerów pozuje na tle obdrapanych ścian, a w tle słychać odgłosy ulicy.

POLECAMY: NAJLEPSZE KAMPANIE - JESIEŃ ZIMA 2018/19

Kiedy nadszedł czas, aby Hedi Slimane pokazał światu kampanię zapowiadającą damską kolekcję Celine na wiosnę i lato 2019, oczom ukazał się rockowy minimalizm, androgynia i młodość. Twarzą sesji „Paris la nuit: Journal Nocturne de la jeunesse Parisienne” („Noc w Paryżu: Dziennik paryskiej Młodości”) została 17-letnia brytyjska modelka Hannah Motler, która w imię Slimane’a w naturalny sposób flirtuje z nonszalancko połyskującym rock’n’roll’em i glamour’em. Uwagę zwracają czarno-białe zbliżenia, nasycone ujęcia cekinowych detali, satyny i skóry.

Shalom Harlow w kampanii Versace, wiosna lato 2019 (fot. Steven Meisel)

Marka Versace, z kolei nawiązuje do reklam Richarda Avedona z lat 90., a inspiracje tym okresem prezentuje w najnowszej kampanii na wiosnę lato 2019. Przed obiektywem jednego z najwybitniejszych fotografów, Stevena Meisela pozują solo: Shalom Harlow, Bella Hadid czy Irina Shayk. W sesji grupowej biorą udział Rianne van Rompaey, Imaan Hammam, Adut Akech, Kris Grikaite, Vittoria Ceretti i Blesnya Minher. Kampania to kolaż modowy, na który składają się kwieciste dzwony a'la Elvis Presley i dopasowane sukienki w energetycznych barwach, zwiastujących ciepły sezon. 

POLECAMY:  VERSACE - KOLOROWA KAMPANIA WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy najlepsze kampanie na wiosnę lato 2019, ukazujące modę z różnych punktów widzenia. 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: kampania | trendy | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły