PL / EN
NAJLEPSZE KAMPANIE NA JESIEŃ ZIMĘ 2019/20

NAJLEPSZE KAMPANIE NA JESIEŃ ZIMĘ 2019/20

Miłosne sceny i futuryzm czy realizm przed obiektywem?

Eko trendy, futuryzm i miłość w tle - oto najlepsze kampanie na jesień zimę 2019/20 światowych domów mody!

KAMPANIE MODY – INSPIRACJE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Eko kampania Stelli MaCartney, sfotografowana przez Johnny'ego Duforta, prezentuje trendy w duchu zrównoważonej mody. W projekcie stworzonym wspólnie z aktywistami Extincion Rebellion, nie brak więc odniesień do planety oraz natury, na łonie której modelka pozuje w sztucznym futrze obok lam. Następnie bohaterki projektu występują w pastelowych kreacjach wykonanych z przyjaznej środowisku wiskozy. W ten sposób brytyjska projektantka ponownie mówi "tak" materiałom z recyklingu.

Stella McCartney - kampania jesień zima 2019/20 (fot. Johnny Dufort)

Dom mody Balenciaga zaprosił do współpracy prawdziwe pary zamieszkujące w Paryżu, mieście symbolizującym romantyzm. Bohaterowie kampanii wypowiadali się na temat miłości, tym samym sprawiając, że projekt modowy wzbogacono o odrobinę refleksji. Pary wystylizowano tak, by pasowały do siebie także pod względem stroju. Niektóre prezentowały inne  kreacje, ale nie zabrakło także identycznych kompletów w kontrastujących barwach na zasadzie „mix and match”. Za realizację sesji odpowiedzialny był Grek Finck, jeden z najbardziej znanych fotografów ślubnych.

POLECAMY: BALENCIAGA - NIEREALNY WYMIAR KAMPANII WIOSNA LATO 2019 

Balenciaga - kampania jesień zima 2019/20 (fot. Grek Finck)

Wolność wyrażoną w kampanii Alexandra McQueena, z kolei symbolizowały rzeźbiarskie kreacje zaprezentowane na Kate Moss. Modelka pozowała m.in. na łonie natury w sukni z kryształkami, przypominającą zbroję oraz czarnym smokingu wpisującym się w koncepcję power dressing. Gwiazda kampanii pojawiła się także w modelu w formie kwiata, dzięki czemu stylizacja sama w sobie była bajkowa i jednocześnie stanowiła ukłon w stronę kunsztownego krawiectwa. Całość sfotografował Jamie Hawkesworth.

Kate Moss w kampanii Alexandra McQueena - jesień zima 2019/20 (fot. Jamie Hawkesworth)

W galerii znajdziecie najlepsze kampanie mody w sezonie jesień zima 2019/20 symbolizujące szyk, nowoczesność i jednocześnie futuryzm.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: kampanie | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły