PL / EN
NAJGORĘTSZY TREND SEZONU 2019, CZYLI TOREBKI DO RĘKI

NAJGORĘTSZY TREND SEZONU 2019, CZYLI TOREBKI DO RĘKI

Teraz torebki nosimy inaczej!

Nylonowe typu city i średniej wielkości modele wykonane z miękkiej skóry – zobaczcie najmodniejsze torebki do ręki!

TOREBKI DO RĘKI – TRENDY 2019

Nie na łańcuszku, a bezpośrednio noszone do ręki torebki zatriumfowały w modzie 2019. Nosimy je niczym kopertówki, bo nierzadko są pozbawione łańcuszków i dodatkowych uchwytów. A nawet jeśli takie mają, wciąż decydujemy się na nowoczesne rozwiązanie. Jakie są najmodniejsze? Mini kuferki do ręki w kolorze czerwonym urozmaicą stylizacje na bazie długich płaszczy i czarnych, krótkich sukienek. Swoim kształtem nawiązują do ulubionych projektów Lalki Barbie. Niezawodne są także skórzane warianty wykonane z miękkiej skóry, które nosimy na wzór kosmetyczek. Takie projekty pasują do płaszczy w szlafrokowym stylu, trenczy oraz damskich smokingów.

Agata Tanter, redaktor naczelna Lamode.info postawiła np. na model Bottega Veneta Pouch, który zakłada do perlistego okrycia wierzchniego i białych butów, uzyskując elegancki look.

Torebka do ręki Bottega Veneta Pouch - Agata Tanter, redaktor naczelna Lamode.info 

TOREBKI DO RĘKI – POKAZY MODY JESIEŃ ZIMA 2019

Na światowych pokazach mody królują torebki do ręki. Są wykonane zarówno z aksamitu, jak i miękkiej skóry oraz występują w wersji matowej oraz lakierowanej. Średniej wielkości i pikowane doskonale oddają zimową aurę, a te kwadratowe zaskakują kształtem. Modne są również duże kopertówki z włosiem w odcieniu szafiru i śliwki, nawiązujące do retro inspiracji. Miłośniczki klasyki pokochają podłużne torebki do ręki w odcieniu kasztanu i orzecha. Takie modele widzieliśmy na pokazach Elie Saab, Valentino czy Celine.

POLECAMY: TOREBKI – TRENDY WIOSNA LATO 2019

Szara torebka do ręki, Valentino/Net-a-Porter, 480 eur

W galerii zdjęć zobaczycie najmodniejsze torebki do ręki z pokazów mody jesień zima 2019, jak i warianty, które już znajdziecie na sklepowych półkach i platformach sprzedażowych online.

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: torebki | jesień zima 2019 | shopping | pokazy mody | TRENDY | Agata Tanter |

podobne artykuły