Logotyp serwisu lamode.info
NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCE METAMORFOZY GWIAZD 2018

NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCE METAMORFOZY GWIAZD 2018

Bob w wydaniu Hailey Baldwin zamiast długich, rozpuszczonych włosów.

Spis treści

1. METAMORFOZY POLSKICH I ZAGRANICZNYCH GWIAZD 2018

Które gwiazdy diametralnie zmieniły swój wygląd za pomocą strzyżenia czy koloryzacji? Oto najbardziej zaskakujące metamorfozy gwiazd w 2018 roku. W zestawieniu znalazły się m.in. Doda, Hailey Baldwin czy Justin Bieber. 

METAMORFOZY POLSKICH I ZAGRANICZNYCH GWIAZD 2018

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła branżę mody swoją nową fryzurą. Gwiazda dotychczas miała długie, gładkie, proste włosy, które nosiła rozpuszczone lub upinała w kitkę czy minimalistycznego koka. W 2018 roku, prezentowała już lekkiego krótkiego boba. Ten wariant sprawił, że jej stylizacje nabrały lekkości. Metamorfozę przeszedł także Justin Biebier. Jako nastolatek spopularyzował modę na chłopięcą fryzurę, następnie zdecydował się na koloryzację blond i pełne niesfornych kosmyków uczesanie. Jakiś czas temu piosenkarz opublikował swoją nową fryzurę. Wybrał klasyczne męskie strzyżenie.

POLECAMY: FRYZJERKIE METAMORFOZY GWIAZD 2017

Katarzyna Warnke - metamorfoza włosów (fot. Instagram/ @kasiawarnke)

Podcięcie włosów miało miejsce także w przypadku Hailey Baldwin, która nosiła długie, proste włosy. Wizerunek odświeżyła za pomocą jaśniejszego blondu i cięcia na boba. Fryzura nabrała objętości i stała się ultra kobieca. Na strzyżenie postawiła także Katarzyna Warnke, która wybrała „chłopięcą” wersję, przypominając fryzury modne w latach 20. i 60. (Twiggy). Agata Buzek na moment zamiast jasnego odcienia włosów wybrała czarny. Agnieszka Chylińska eksperymentowała z mocnym różem i turkusem, jednak pozostała przy damskim irokezie. Jedną z najbardziej zaskakujących zmian była fryzura Dody. Piosenkarka i aktorka tym razem postawiła na naturalność. Wybrała chłodniejszą wersję ciemnego blondu i zaczęła subtelniej podkreślać swoją urodę makijażem. Zmienił się także jej styl ubioru, a w jej szafie zagościły ubrania o prostszych i mniej eksponujących atuty sylwetki formach. Joanna Horodyńska natomiast zrezygnowała z jasnego koloru na rzecz naturalnego brązu.

W galerii prezentujemy gwiazdy przed i po metamorfozie, której dokonały w 2018 roku. Którą wersję wolicie?

 

tagi: włosy | wiosna lato 2018 | jesień zima 2018 | TRENDY |

podobne artykuły