Logotyp serwisu lamode.info
NAJBARDZIEJ INSTAGRAMOWE HOTELE W WARSZAWIE

NAJBARDZIEJ INSTAGRAMOWE HOTELE W WARSZAWIE

Ulubione miejsca do fotografowania influencerów!

Spis treści

1. HOTELE – INSTAGRAMOWE MIEJSCA NA MAPIE WARSZAWY

Uwielbiacie spędzać czas w miejscach, które mają wiele wspólnego z modą i fotografią? Zachwycają świetnym designem np. aksamitnymi fotelami, kryształowymi żyrandolami czy schodami w formie spirali, na tle których pozują influencerzy i miłośnicy lifestyle’u. Oto najbardziej instragramowe hotele na mapie Warszawy!

HOTELE – INSTAGRAMOWE MIEJSCA NA MAPIE WARSZAWY

Hotel Raffles Europejski Warsaw

Jednym z ulubionych miejsc influencerów jest hotel Raffles Europejski Warsaw, który oferuje swoim gościom 106 pokoi i apartamentów, restaurację, cukiernie oraz inne miejsca wypoczynkowe, urzekające harmonijnym dla oka wystrojem. Miejsce zachwyci także miłośników historii sztuki, bo jego dzieje sięgają XIX wieku. Zaprojektowany w neorenesansowym stylu, stał się punktem spotkań artystów, a dzisiaj fashionistów i blogerów. Unikalne detale i design np. mozaika naścienna prezentująca „Porwanie Europy” oraz dzieła sztuki współczesnej stają się tymi elementami, które przyciągają oko estetów.

Hotel Raffles Europejski Warsaw

Raffles Europejski Warsaw - hotel na mapie stolicy Polski

Hotel Bristol

Hotel Bristol powstał na początku XX wieku i nawiązuje do stylu secesyjnego. Zdobią go dekoracje art deco, a przemierzając hole nie można oderwać wzroku od majestatycznego wnętrza lobby, potężnych sufitów i złotych obramowań. Akcenty współgrają z granatem tapicerek oraz aksamitnymi fotelami. Odwiedzający doceniają także Cafe Bristol, której podłoga przypomina wzór szachownicy, a eleganckie okrągłe stoliki nawiązują do paryskich kawiarni. To właśnie ten francuski klimat sprawia, że  we wspomnianym miejscu fotografują się influencerzy, których zdjęcia trafiają na Instagrama. Hotel w królewskim stylu rozświetlają kryształowe żyrandole i czynią miejsce bardziej dostojnym. 

POLECAMY: 7 NAJBARDZIEJ INSTAGRAMOWYCH BUTIKÓW W WARSZAWIE

Bristol - hotel w Warszawie

Hotel Polonia Palace

Przez lata hotel Polonia Palace był naturalnym wyborem ambasadorów i dyplomatów. Eleganckie, wyrafinowane wnętrza po dziś dzień doskonale komponują się z architekturą zabytkowego pałacu. Apartament Angielski oraz sala balowa tzw. Ludwikowska, przyciągają obecnie oko influencerów, miłośników mody i designu, którzy szukają pomostu pomiędzy dostojnością, wyrafinowaniem, sztuką, a współczesnością.

Hotel Polonia Palace w Warszawie 

W galerii prezentujemy najbardziej instagramowe hotele na mapie Warszawy.

tagi: hotele | INSTAGRAM |

podobne artykuły