PL / EN
NAGRODY

NAGRODY "DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2010" ROZDANE!

Już po raz 16. magazyn „Twój Styl” nagrodził w plebiscycie „Doskonałość roku”. Zobacz, kto pojawił się na tegorocznej gali!

Uroczysta Gala wręczenia nagród miesięcznika „Twój Styl” odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Dodatkowo świętowano również jubileusz z okazji 20 - lecia magazynu. W jury zasiedli m.in.: Magdalena Cielecka, Joanna Lorynowicz, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Magdalena Mołek, Artur Żmijewski, Marcin Prokop i Dawid Woliński. Po burzliwych naradach i testach zadecydowali o wyborze najlepszych kosmetyków roku 2010. Kosmetyki wyróżnione nagrodą „Doskonałość Roku 2010” to m.in. woda perfumowana "Reveal Halle Berry" i podkład wygładzający marki Pupa.

 

Dodatkowo w ramach imprezy „Twojego Stylu” spośród 35 nominowanych wyróżniono siedem pań w plebiscycie "Mistrzynie stylu XX- lecia". Czytelniczki miesięcznika miały szansę oddać swój głos na ulubioną osobowość. I tak w kategorii „Literatura” zwyciężyła autorka polskich bestsellerów, Katarzyna Grochola; kategoria „Media” bezsprzecznie należała do Grażyny Torbickiej, „Teatr i film” wygrała Danuta Stenka, a nagrodę za osiągnięcia w modzie otrzymały twórczynie marki Simple Maja Palma i Lidia Kalita. Magazyn uhonorował również Annę Dymną w kategorii „Społeczeństwo”. Wszystkie panie osobiście pojawiły się na gali, by odebrać wyróżnienie i podziękować publiczności oraz głosującym czytelnikom.

 

Na galę przybyło wiele gwiazd m.in. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Martyna Wojciechowska, Dawid Woliński, Marta Żmuda - Trzebiatowska czy Robert Kupisz - którzy niemal "jednogłośnie" zaprezentowali się w stylowej czerni. Miły nastrój muzyczny zapewnił zespół "Audiofeels", których występ publiczość przyjęła niezwykle gorąco. Podczas eventu nagrodzono również zwyciężczynie konkursu "Mama i córka. Czy ja Cię znam?" Autorkami najciekawszej rozmowy dwóch najbliższych sobie kobiet o tym, co najważniejsze okazały się panie Iwona i Małgorzata Drożdż. Gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/DOSKONALOSC ROKU - TWOJ STYL/akpa20101103_doskon_ts_jk_6972.jpgfot. AKPA

 

 

Więcej gwiazd, które pojawiły sie na gali - w naszej galerii. Zapraszamy!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: gala | Twój Styl | nagroda | gwiazdy |

podobne artykuły