PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – PRZEGLĄD KORKOWYCH KOTURN OD NET-A-PORTER

MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – PRZEGLĄD KORKOWYCH KOTURN OD NET-A-PORTER

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd najbardziej wyjątkowych modeli  korkowych koturn oferowanych przez internetowego giganta marek luksusowychnet-a-porter.com.

Korkowe koturny są efektowne, ale jednocześnie lekkie i niezobowiązujące. Kobiece, ale nie emanującą oczywistym, nachalnym seksapilem. Przeznaczone są dla kobiet z wyobraźnią i drygiem do stylizacji w klimacie pin-up girl i retro, lubiących bawić się modą i niebojących się delikatnie balansować na granicy kiczu i szyku.

 

Specjalnie dla Was wybraliśmy przegląd najciekawszych modeli  korkowych koturn oferowanych przez internetowego giganta marek luksusowychnet-a-porter.com.

 

Z czym je nosić? Najlepiej z rozkloszowanymi spódnicami w stylu lat 50. – zwłaszcza te modele bardziej klasyczne, mocno wysmuklające nogi. Modele awangardowe – „płaskie” – mogą być zdradliwe dla osób nieposiadających sylwetki Anji Rubik, dlatego też łączmy je przede wszystkim z długościami maksi – dzięki nim wyrównamy proporcje. Tym z Was, które możecie poszczycić się zgrabnymi nogami, proponujemy również szorty  - najlepiej we wspomnianym już stylu lat.50, z wysokimi stanem.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: koturny wiosna lato 2012 | wiosna lato 2012 | must have wiosna lato 2012 |

podobne artykuły