PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – TIE DYE W TOPSHOPIE

MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – TIE DYE W TOPSHOPIE

Tie dye to wielki trend tego lata, zwłaszcza na największych muzycznych wydarzeniach. Jedziesz na festiwal? Koniecznie sprawdź nasze propozycje ubrań i akcesoriów typu tie dye!

Wakacje to czas festiwali – przede wszystkim muzycznych. Nic zatem dziwnego, że wszelkiego rodzaju ubrania typu tie dye są teraz na czasie – przypominają bowiem epokę hippisów i punków, którzy, kontestując obowiązujące zasady kulturowe (w tym również modę), własnoręcznie przerabiali swoje ubrania.

 

Na czym polega tie dye? Jest to specyficzny efekt nieregularnego cieniowania, jaki osiągamy farbując własnoręcznie ubrania. Najpopularniejszym środkiem jest… Domestos, w którym zanurzamy, np. jeansy, koniecznie zawiązane i pogniecione, co pozwala na osiągnięcie niebanalnych wzorów. Metod farbowania jest całe mnóstwo – w sieci znajdziecie wiele porad i filmików instruktażowych.

 

Tym natomiast, którzy nie ufają swoim umiejętnościom manualnym, proponujemy przegląd najciekawszych ubrań i akcesoriów typu tie dye od marki Topshop.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Tie dye | Topshop | must have wiosna lato 2012 |

podobne artykuły