PL / EN
MUST HAVE - PRZEGLĄD WIOSENNYCH AKCESORIÓW SOLAR

MUST HAVE - PRZEGLĄD WIOSENNYCH AKCESORIÓW SOLAR

W wiosennej kolekcji marki Solar pojawiły się nowe, oryginalne motywy - ważka i wiśnia. Mamy dla Was przegląd akcesoriów z tymi motywami. Sprawdźcie!

Solar to polska marka, która z sezonu na sezon jest coraz mniej klasyczna, podążając za trendami i trafiając w gusta coraz młodszych odbiorców.

 

 

W wiosennej kolekcji Solar znajdziemy bardzo dużo dodatków o oryginalnym wzorze i kolorzeMotyw ważki i wiśni to nieodzowny element najnowszej linii akcesoriów na nadchodzący sezon. Owadzi wzór i słodki, czerwony owoc nieodparcie kojarzą nam się z krajem kwitnącej wiśni - Japonią. Garderoba słynnych gejsz, które stanowią ważny element kultury tego kraju, przepełniona jest ubraniami właśnie z tymi wzorami.

 

 

Dlatego też na sklepowych półkach marki Solar znajdziemy pudełkowe torebeczki z motywem ważki, czarno-białe kopertówki, apaszki z soczystymi wzorami wiśni czy oryginalną biżuterię – kolczyki do złudzenia przypominające wiśnie, obfite korale, broszki czy bransoletki, wykorzystujące tworzywa naturalne. Koniecznie zajrzyjcie do galerii, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: must have | akcesoria Solar | Solar wiosna 2013 | Solar |

podobne artykuły