PL / EN
MUST HAVE - PRZEGLĄD WIOSENNYCH AKCESORIÓW SOLAR

MUST HAVE - PRZEGLĄD WIOSENNYCH AKCESORIÓW SOLAR

W wiosennej kolekcji marki Solar pojawiły się nowe, oryginalne motywy - ważka i wiśnia. Mamy dla Was przegląd akcesoriów z tymi motywami. Sprawdźcie!

Solar to polska marka, która z sezonu na sezon jest coraz mniej klasyczna, podążając za trendami i trafiając w gusta coraz młodszych odbiorców.

 

 

W wiosennej kolekcji Solar znajdziemy bardzo dużo dodatków o oryginalnym wzorze i kolorzeMotyw ważki i wiśni to nieodzowny element najnowszej linii akcesoriów na nadchodzący sezon. Owadzi wzór i słodki, czerwony owoc nieodparcie kojarzą nam się z krajem kwitnącej wiśni - Japonią. Garderoba słynnych gejsz, które stanowią ważny element kultury tego kraju, przepełniona jest ubraniami właśnie z tymi wzorami.

 

 

Dlatego też na sklepowych półkach marki Solar znajdziemy pudełkowe torebeczki z motywem ważki, czarno-białe kopertówki, apaszki z soczystymi wzorami wiśni czy oryginalną biżuterię – kolczyki do złudzenia przypominające wiśnie, obfite korale, broszki czy bransoletki, wykorzystujące tworzywa naturalne. Koniecznie zajrzyjcie do galerii, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: must have | akcesoria Solar | Solar wiosna 2013 | Solar |

podobne artykuły