Logotyp serwisu lamode.info
MUST HAVE – OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

MUST HAVE – OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Lato już prawie w pełni, a wśród akcesoriów brak okularów przeciwsłonecznych? Nic straconego, zobacz nasz przegląd 20 najciekawszych propozycji i wybierz coś dla siebie!

 

Okulary przeciwsłoneczne to niezbędna pozycja wśród akcesoriów każdej kobiety. Dzięki nim możemy ukryć się przed słońcem,  wzbogacić stylizacje oraz zwrócić na siebie uwagę modnym dodatkiem. Są przydatne  tak samo na wakacjach, jak i w miejskim pędzie, a także stanowią jeden z ulubionych elementów wizerunku większości z nas.  Modeli jest bardzo wiele, jednak które z nich znajdują się na topie tegorocznych letnich trendów?

 

W tym roku mamy swobodę wyboru – możemy zdecydować się na mocny kolor lub też klasyczną czerń. Jeśli chodzi o kształt, to najbardziej popularne są okrągłe okulary maxi w stylu retro czy lenonki. Warto jednak zwrócić uwagę na niezastąpione awiatorki czy bardziej „kocie” i kwadratowe modele.

 

Oferta dostępna na rynku bogata jest w najróżniejsze wzory i fasony. Idealne letnie akcesoria znajdziemy wśród propozycji takich marek, jak Dior, Gucci, Dolce&Gabbana czy Isabel Marant. W poszukiwaniu aktualnych trendów warto zajrzeć również do popularnych sieciówek - Zara, Mango, H&M, Stradivarius, Bershka.

 

Zobaczcie nasz przegląd top 20 okularów przeciwsłonecznych i wybierzcie coś dla siebie !

 

 

tagi: must have okulary przeciwsłoneczne | must have | przegląd | top | okulary przeciwsłoneczne | |

podobne artykuły