PL / EN
MUST HAVE  - KOPERTÓWKA

MUST HAVE - KOPERTÓWKA

Kopertówka to niewielki dodatek, który w każdej stylizacji stawia kropkę na "i". Zobaczcie jakie modele znaleźliśmy w popularnych sieciówkach oraz butikach znanych projektantów!

Co ciekawe, pomysł na kopertową torebkę mieszczącą się w dłoni zrodził się już w epoce wiktoriańskiej. Ówczesne damy musiały mieć zawsze pod ręką chusteczki do nosa i sole trzeźwiące. Małe wiktoriańskie torebki były niezwykle bogato zdobione. Potem kopertówki na jakiś czas zniknęły z modowej sceny i pojawiły się ponownie dopiero w latach 40-tych, w czasie drugiej wojny światowej. Niespokojny i biedny okres zmusił kobiety do noszenia niewielkich, nie rzucających się w oczy torebek. Kopertówki tak się jednak spodobały, że zostały na stałe!

 

 

Mała torebka w żaden sposób nie może popsuć wyglądu, podkreśla tylko pieczołowite zabiegi stylistyczne. Dzięki temu jest najlepszą towarzyszką imprez, bali, a nawet pory lunchu. W dzisiejszych czasach kopertówki występują we wszystkich rozmiarach, kolorach i kształtach, dlatego pozwalają nam zademonstrować naszą fantazję. W końcu kopertówka to niewielki dodatek, który w każdej stylizacji stawia kropkę na "i". Co więcej, zarówno w przyszłym jak i obecnym sezonie bez wątpienia możemy ją zaliczyć do must have'ów i dopisać do listy zakupów.

 

 

Doskonale wiecie, że to detale budują każdy look i to z nimi właśnie warto poszaleć niezależnie od sezonu. Zdobądźcie się  zatem na odrobinę szaleństwa i przejrzyjcie propozycje popularnych sieciówek oraz butików znanych projektantów. Sprawdźcie czy znajdziecie coś dla siebie.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: kopertówka | przegląd kopertówek | must have | must have 2014 | must have kopertówka |

podobne artykuły