PL / EN
MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2012/13 – KOZAKI DO KOLAN

MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2012/13 – KOZAKI DO KOLAN

Styliści największych magazynów modowych świata ogłaszają wielki powrót długości „do kolan” w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie. Specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze modele najmodniejszych butów zbliżającej się jesieni.

Były już muszkieterki, były także „ankle boots”, ale sezon jesień zima 2012/13 należy do sięgających do kolan kozaków. Na najbliższą jesień styliści przewidują wielka popularność tej uniwersalnej długości – warto więc się do tego jak najlepiej przygotować.

 

Dlatego właśnie wybraliśmy dla Was najmodniejsze i najciekawsze modele zbliżającego się jesienno-zimowego sezonu. Zwracaliśmy uwagę na jakość i grubość podeszw (w naszym klimacie jest to wskazane), ale także na kolor i kształt cholewki. Bezsprzecznym liderem będą zapewne klasyczne oficerki (Zara, Topshop), pozwalające na wiele rożnych stylizacji. Marki, oprócz tradycyjnych – skórzanych – lansują także wersję tańszą, ale bardziej funkcjonalną i łatwiejszą w konserwacji, czyli kalosze, które dzięki najnowszym technologiom są wygodne i lekkie (Burberry). Nie daje o sobie zapomnieć nieco trudniejszy w utrzymaniu zamsz – modele z niego wykonane inspirowane są przede wszystkim fascynującym Dzikim Zachodem (Jimy Choo, Marc by Marc Jacobs). 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Trendy jesień zima 2012/13 | must have jesień zima 2012/13 | must have | TRENDY |

podobne artykuły