PL / EN
MULBERRY - BRYTYJSKO-PUNKOWA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

MULBERRY - BRYTYJSKO-PUNKOWA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Powrót kraty w kolorowym wydaniu.

Najnowsza kolekcja Mulberry na jesień zimę 2019/20 doskonale obrazuje brytyjską estetykę pełną kraciastych deseni i spódnic o długości midi, symbolizujących powściągliwość, jak i punkowe inspiracje zaprezentowane w postaci skórzanych pasków z ćwiekami.

MULBERRY – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kolekcja Mulberry na jesień zimę 2019/20 została stworzona z myślą o nowoczesnych kobietach, które lubią przemycać do swojej garderoby brytyjskie trendy. Z jednej strony symbolizuje tradycję, a z drugiej nowoczesność. Stanowi połączenie zarówno damskich, jak i męskich modeli ubrań, oddając klimat Wielkiej Brytanii. W linii nie brakuje więc kraciastych płaszczy oraz spódnic midi zestawionych z kolorowymi rajstopami i sandałkami na obcasie, symbolizujących konserwatyzm, skromność, ale i elegancję. Pomimo kontrastowych zestawień, zamierzeniem było podkreślenie figury klepsydry, którą cechuje wyrazista talia. Ultra kobiecość przełamano punkowymi inspiracjami w postaci skórzanych pasków z ćwiekami, chokerami czy torbami na łańcuchu. Pojawiły się także szykowne looki na bazie futer i malowniczych sukienek. Swobodne zestawy w kwiaty dopełniły jedwabne apaszki, a warianty w kratę z koronkowym dekoltem na plecach skontrastowano z grubymi, wełnianymi rajstopami.

POLECAMY: MULBERRY - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

Metaliczne wstawki były wiodącym trendem, który przemienił charakter stylizacji – z oldschoolowej w wyrażającą bunt i swobodę. Ważną rolę w przeobrażeniu outfitu odegrały dodatki, takie jak buty pokryte skórą węża czy futrzane kołnierze. A wszystko to - jak podkreślił Johnny Coca, dyrektor kreatywny Mulberry - ma „ zbudować historię na nowo, a nie ją powtarzać. Nawiązywanie do przeszłości pozwala poczuć się bezpiecznym, ale nowości sprawiają, że ludzie są zaintrygowani – a moim celem jest zachować ten balans”- dodał.

W galerii prezentujemy kolekcję Mulberry na jesień zimę 2019/20 zainspirowaną punkiem i brytyjską kulturą.

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Mulberry | kolekcja | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły