Logotyp serwisu lamode.info
MROCZNA KOLEKCJA RAGE AGE BY CZAPUL NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

MROCZNA KOLEKCJA RAGE AGE BY CZAPUL NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Najnowsza kolekcja marki Rage Age - Noir Story inspirowana jest komiksem noir. Poznajcie mężczyznę Rage Age, który jak bohaterowie filmu Sin City, jest w sezonie jesień zima 2011 mroczny i buntowniczy.

Kolekcja Rage Age zatytułowana Noir Story na sezon jesień zima 2011 to hołd w stronę mrocznych komiksów w stylu noir. „Królem noir jest bezsprzecznie Frank Miller (autor “Sin city”, czy “300”), ten gatunek to również kultowy Ed Brubaker. Mnie jednak przede wszystkim zainspirował genialny amerykański rysownik Lee Bermejo.” - tłumaczy źródło swych pomysłów projektant Rafał Czapul.

 

Inspiracje tematyką można zauważyć przede w kolorystyce, która skupia się wokół czterech barw – czarnej, białej, szarej i srebrnej. Jako kontrapunkt do tego pojawiają się kontrastujące elementy w kolorze kobaltowym czy butelkowozielonym. Najnowsza kolekcja Rage Age to także mocne akcentowanie stylu vintage, ubrania są pogniecione, poszarpane, sprane, czy wręcz poplamione. Nawiązanie do rockowego stylu przejawia się natomiast za sprawą skórzanych spodni i ramonesek oraz detali w postaci ćwieków czy motywów czaszki.

 

W tym sezonie wśród propozycji Rage Age pojawiają się buty inspirowane motocyklowymi modelami. Pracując nad „Noir Story” marka nawiązała współpracę z Bruno Bordese - kultowym twórcą obuwia, który pracuje m.in. dla Vivienne Westwood, Yoshi Yamamoto, Roberto Cavalli, czy Cesare Paciotti.

 

Zajrzyjcie do galerii i przenieście się w mroczny acz fascynujący świat kolekcji!

tagi: Rage Age | Rafał Czapul | trendy jesień zima 2011 | moda męska | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły