PL / EN
MONIKA JAC JAGACIAK W KOLOROWEJ KAMPANII BOSS ORANGE NA SEZON  WIOSNA LATO 2012

MONIKA JAC JAGACIAK W KOLOROWEJ KAMPANII BOSS ORANGE NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Ekscytująca podróż i najgorętsze trendy. Koniecznie obejrzyjcie kampanię Boss Orange na sezon wiosna lato 2012 z polską top modelką Moniką Jac Jagaciak w roli głównej.

Młodość rządzi się swoimi prawami – to powiedzenie potwierdza kampania reklamowa Boss Orange na sezon wiosna lato 2012. Twarzą kolekcji została Monika Jac Jagaciak, której towarzyszy Ryan Burns. Towarzyszy jest tu najlepszym określeniem, ponieważ sesja zdjęciowa nawiązuje do motywu drogi i podróży.

 

Na twarzach modeli widać niejednokrotnie zmęczenie, ale też ekscytacje tym, co czeka ich na następnym przystanku. Stylizacje, zwłaszcza męskie, również przywodzą na myśl wielodniową wędrówkę, rozwiane chusty nawiązujące do klimatu vintage czy postarzane jeansy nadają całości smaczku.

 

Jac z kolei jawi się jako osoba, która nawet w ekstremalnych sytuacjach chce wyglądać stylowo. Kolorowe szorty, sukienki z nadrukami, cytrynowe rurki w połączeniu z żakietami o nowoczesnym kroju to mix luzu i nonszalancji.

 

Zdjęcia, których autorem jest Cederic Buchet oddają młodzieżowego ducha linii Boss Orange. Jak podoba się Wam kampania z udziałem polskiej top modelki?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Monika Jac Jagaciak | Boss | Ryan Burns | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły