PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MONIKA JAC JAGACIAK PRZED OBIEKTYWEM MARCINA TYSZKI W KAMPANII SIMPLE - ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z BACKSTAGE'U

MONIKA JAC JAGACIAK PRZED OBIEKTYWEM MARCINA TYSZKI W KAMPANII SIMPLE - ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z BACKSTAGE'U

Jedna z najlepszych polskich top modelekMonika Jac Jagaciak i najbardziej wzięty fotograf - Marcin Tyszka - spotkali się na planie sesji do kampanii Simple na sezon wiosna lato 2012. Zobaczcie zdjęcia z backstage’u!

Top modelka Monika Jac Jagaciak na koncie licznych sukcesów ma między innymi udział w kampaniach Dior, Dolce&Gabbana, Just Cavalli czy Chanel, a obecnie plasuje się na 8. miejscu w rankingu models.com. Z pewnością to zaważyło o zaproszeniu jej do udziału w najnowszej kampanii marki Simple na sezon wiosna lato 2012.

 

Za obiektywem aparatu stanął Marcin Tyszka - z pewnością jedno z najbardziej znanych nazwisk polskiej fotografii.

 

Praca na planie zdjęciowym układała się idealnie, jak komentuje Tyszka: Jac to jest maszyna do pracy, jej nie trzeba nic mówić - ona wie od razu jak zaprezentować strój. Na tej sesji naprawdę muszę myśleć tylko o detalach, żeby to, co piękne w rzeczywistości, było takie na zdjęciach.


Simple przykłada dużą wagę do jakości oraz spójności wizerunku – ostatni album mody przygotowany przez markę otrzymał tytuł Doskonałość Mody Twój Styl 2011. Kampania Z Jac i Tyszką ma szansę na jeszcze większy sukces!

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, co działo się za kulisami sesji.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Monika Jac Jagaciak | Marcin Tyszka | Simple | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły