PL / EN
MILLA JOVOVICH W KAMPANII MARELLA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

MILLA JOVOVICH W KAMPANII MARELLA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Mila Jovovich - aktorka o niezwykłej ekspresji - została twarzą kampanii Marella na sezon wiosna lato 2012. Szyk, styl i nieposkromiony wdzięk – zobaczcie zdjęcia!

Egzotyczna mieszanka krwi, jaka płynie w żyłach Milli Jovovich bez wątpienia miała wpływ na jej urodę i osobowość. Doceniają to zarówno reżyserzy, jak i projektanci i marki z branży mody.

 

Tym razem aktorka wystąpiła w roli modelki w najnowszej kampanii Marella na sezon wiosna lato 2012. Marka znajduje się w portfolio Max Mara Fashion Group i od lat lansuje modę dla wymagających klientek ceniących ponadczasowość i elegancję. W najnowszej kolekcji stawia przede wszystkim na kobiecość, energię i pasję, ktorą symbolizuje Milla Jovovich.

 

Formy poszczególnych modeli pozostają same w sobie proste, a na pierwszy plan wysuwa się kolorystyka. Powrót do malinowej czerwieni czy kobaltu, a także fantazyjne desenie zwiastować mają nadejście wiosny.

 

Szyk, styl i klasa – tak podsumować można zarówno kolekcję na sezon wiosna lato 2012, jak i kampanię z udziałem Milli Jovovich.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Milla Jovovich | Marella | Max Mara | trendy wiosna lato 2012 | marka |

podobne artykuły