PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MONIKA BRODKA W OBIEKTYWIE AGATY POSPIESZYŃSKIEJ

MONIKA BRODKA W OBIEKTYWIE AGATY POSPIESZYŃSKIEJ

Monika Brodka ma wszystko co najlepsze – świetny styl, talent i oryginalną urodę. Nie jest więc zaskoczeniem, że znalazła się na okładce wrześniowego numeru Elle.

Monika Brodka ewoluuje z sezonu na sezon. Możemy obserwować jak dojrzewa zarówno jej twórczość, jak i styl. Na czerwonym dywanie zdecydowanie wyróżnia się za każdym razem – jest kolorowa, oryginalna, a dodatkowo śliczna. Trudno więc się dziwić, że pojawia się na okładkach najbardziej znaczących magazynów na polskim rynku.

 

Autorką nowej sesji okładkowej dla magazynu Elle jest Agata Pospieszyńska. Zdjęcia są wyraziste i pełne energii, inspiracją do ich stworzenia była najnowsza płyta artystki “Varsovie”. Wibrujące kolory nawiązują do dynamiki dużego miasta. Sesja, podobnie jak jej bohaterka jest odważna i awangardowa, została wykonana w warszawskim Muzeum Neonów, dzięki czemu jeszcze lepiej oddaje charakter wielkomiejskiego życia w biegu.

 

Stylizacje świetnie oddają oryginalny styl artystki i jej odwagę w doborze outfitów. Są barwne, bogate w różnorodne printy i kontrasty kolorystyczne. Doborem strojów zajęła się Ina Lenkiewicz, szefowa działu mody Elle.

 

Już i tak bogatą w feerię barw całość urozmaica niesztampowy makijaż z neonowo-zieloną kreską na górnej powiece.

 

Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Monika Brodka | Elle | Agata Pospieszyńska | Ina Lenkiewicz |

podobne artykuły