PL / EN
MONA KINAL – INSPIRACJA DNIA

MONA KINAL – INSPIRACJA DNIA

Dzisiaj zainspirował nas ciekawy, grunge'owo-rockowy zestaw jurorki talent show „Projektanci na start”, Mony Kinal. Koniecznie zobaczcie!

Mona Kinal szerszemu gronu znana jest jako jedna z jurorek polskiego, modowego talent show "Projektanci na start" oraz współzałożycielka i fashion director sklepu internetowego Mostrami.pl. Oprócz tego jest także expertem ds. wizerunku, stylistką - doświadczenie TV (oprócz tego, że jak już wspomnieliśmy jest jurorem w programie 'Projektanci na start', to także jest prowadząca cykle modowe w programach śniadaniowych, m.in. Kawa czy herbata oraz Pytanie na śniadanie) oraz jest członkiem Akademii Ekspertów PR.

 

 

Naszą uwagę przykuł dziś jeden z grunge’owo-rockowych zestawów Mony. Stylistka wyciągnęła z szafy kraciastą koszulę, którą połączyła z przetartymi jeansami w „łaty” i torbą w stylu boho - czyli po prostu pojemnym workiem. Cały zestaw uzupełniła oversize’ową kamizelką z kożuszkiem oraz klasycznym, czarnym beanie i dużymi, geometrycznymi okularami przeciwsłonecznymi. Do tego masywne biker boots, które doskonale współgrają z całością. Według nas zestaw idealny!

 

 

Mona Kinal styl

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mona Kinal styl | styl gwiazd | Mona Kinal | Projektanci na Start |

podobne artykuły