Logotyp serwisu lamode.info
MODNE MIEJSCE W SIECI – GALERIA BOA

MODNE MIEJSCE W SIECI – GALERIA BOA

Jeśli lubisz oryginalną biżuterię oraz taką, której nie będzie mieć nikt inny - koniecznie zobacz projekty spod szyldu boa.

W obliczu wciąż trwających dyskusji na temat jakości oraz zbytniego umasowienia rynku mody, produkowania jednej rzeczy w wielu tysiącach egzemplarzy, nie dziwi już fakt, że duża część ludzi poszukuje czegoś unikatowego, co pokaże ich indywidualizm i pozwoli się wyróżnić. Między innymi z takiej właśnie idei powstała Galeria Boa. To kolejne modne miejsce w sieci i raj dla miłośników biżuterii.

 

Boa oferuje pojedyncze egzemplarze i limitowane serie bransoletek, kolczyków, naszyjników i pierścionków. Większość konfigurowalnych, np. w przypadku kolczyków sami wybieramy rodzaj zapięcia spośród czterech dostępnych (w tym nawet klipsów). Wszystkie projekty mają jeden wspólny mianownik: szkło, które jest ręcznie formowane i zdobione. Dodatkowe materiały to srebro i różnego rodzaju sznurki, wstążki, rzemienie. Każdy egzemplarz jest dopieszczany z osobna - nie ma tutaj mowy o produkcji na masową skalę - liczy się unikatowość i precyzja wykonania.

 

Jeśli straciliście głowę dla któregoś projektu, jednak jego kolor Wam nie odpowiada – nic straconego. Zawsze możecie zamówić swój własny egzemplarz, w wybranych przez siebie barwach i stylu, przygotowany wyłącznie dla Was.

 

Dobrą informacją jest też to, że w tym internetowym butiku niemal codziennie pojawiają się nowe produkty. Oferta strony galeriaboa.pl wciąż się powiększa, by zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających kobiet.

 

W Warszawie biżuteria boa dostępna jest w dwóch stacjonarnych butikach – Me’amoore na ulicy Mokotowskiej oraz BrandButik w Wilanowie. Tam na żywo można zobaczyć jak piękno łączy się, z jakością.

 

Więcej projektów znajdziecie tutaj: galeriaboa.pl

 


tagi: Galeria Boa | biżuteria | modne miejsce | modne miejsce w sieci | ręcznie robiona biżuteria |

podobne artykuły