PL / EN
MODNE MIEJSCE – AJI SUSHI BEMOWO

MODNE MIEJSCE – AJI SUSHI BEMOWO

Niepozorne, ale wyjątkowo smaczne. Poznajcie Aji SUSHI BEMOWO, specjalistę w przyrządzaniu sushi.

Niektórzy myśleli, że to tylko chwilowa moda i trend na rarytasy z japońskiej kuchni przeminie równie szybko, jak się zaczął. Nic bardziej mylnego! Polacy pokochali sushi i widać to nie tylko w kolejnych, nowych restauracjach serwujących ten przysmak, ale i tłumach, które odwiedzają te lokale. Do których z nich warto zajrzeć? Sekret tworzenia przepysznych rolek, składających się z idealnej kombinacji ryżu, świeżej ryby i dodatków do perfekcji opanowali m.in. mistrzowie z Aji SUSHI BEMOWO.

 

Aji SUSHI BAR to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy, a zwiastuje to już sama nazwa tej popularnej restauracji. Słowo „aji” oznacza bowiem smak i w ten sposób właściciele pragną podkreślić chęć dzielenia się ze swoimi klientami przyjemnością z zajadania się tym przysmakiem. Rolki świeżej ryby, które wychodzą spod ich rąk to małe dzieła sztuki, a ich wykonanie to przykład perfekcji i dbałości o każdy szczegół. Wrażenie robią również kompozycje smakowe, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 

Wśród menu nie brakuje zarówno klasycznych propozycji, ciekawych eksperymentów smakowych czy rolek tworzonych na specjalne zamówienie. Tu każdy gość traktowany jest indywidualnie, a sushi masterzy otwarci są na wszelkie sugestie i nawet najbardziej wyszukane życzenia. Nic dziwnego, w końcu motto Aji SUSHI BEMOWO brzmi - „zwijamy specjalnie dla Ciebie”.

 

Sukces tego miejsca tkwi jednak nie tylko w najwyższej jakości składnikach i ich świeżości, ale też niezwykłej atmosferze, o którą dbają sami właściciele. Co jest dla nich najważniejsze? Jak mówią: „satysfakcja gości oraz wiadomość o tym, że chętnie do nas wracają, przy okazji polecając nas swoim znajomym”. Zwraca także uwagę zaangażowanie w tworzenie japońskich rarytasów i przyjemne dla portfela ceny. Cieszą również liczne promocje, np. w lokalu od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:30 obowiązuje specjalne HAPPY HOURS, gdzie do zakupionego dowolnego napoju otrzymuje się 40% rabatu na sushi. Co ciekawe, twórcy tych przepysznych rolek dzielą się także z wielką chęcią swoimi umiejętnościami na niezwykle merytorycznych warsztatach sushi, przeznaczonych dla osób w każdym wieku.

 

Miejsce godne polecenia. Koniecznie zajrzyjcie na stronę tej japońskiej restauracji!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: sushi | sushi bemowo | najlepsze sushi w Warszawie | Aji Sushi Bar | kuchnia japońska | modne miejsce |

podobne artykuły