PL / EN
Modne kurtki męskie - trendy 2021

Modne kurtki męskie - trendy 2021

Jak zainwestować w dobrej jakości kurtkę męską?

 

To co pojawia się w wizjach projektantów, przekłada się bezpośrednio na same wybiegi. To właśnie na nich prezentowane są trendy, które w najbliższym czasie będą pojawiać się również w sieciówkach oraz w sklepach internetowych. Oczywiście niektóre z nich jedynie w pewnym stopniu wkraczają na sklepowe półki, inne natomiast na nich dominują. Trendy zatem warto w pewnym stopniu dopasowywać do samych siebie, ale i poszukiwać w nich inspiracji.

Jakie kurtki męskie będą modne w roku 2021?

Modne kurtki męskie na rok 2021, to między innymi obszerne puchówki. Takie kurtki są bez wątpienia idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort termiczny. To co można zaobserwować w tym trendzie, to przede wszystkim łączenie funkcjonalności, ze sportową wygodą. Widać bowiem tutaj sporą inspirację sportami zimowymi czy też trekkingiem.

W roku 2021 modne również znów będą bardzo długie płaszcze. Do tej pory mogło wydawać się, że trend związany z długimi płaszczami, już dawno minął. Krótsze płaszcze lub też mające średnią długość, do tej pory były zdecydowanie na pierwszym miejscu i zdawało się, że nic tego nie zmieni. W kolekcjach projektantów na rok 2021, pojawiają się jednak płaszcze o imponującej długości. Ich elementami są także duże kożuchy oraz futerka.


Wzornictwo oraz kolorystyka w odzieży wierzchniej

Kolorystyka wśród kurtek, nie ulega na przestrzeni lat zbyt dużej różnorodności. Modne w tym sezonie nadal będą kurtki męskie w kolorze czarnym, brązowym lub też granatowym. Oczywiście pojawiają się również te w kolorze bordo, musztardowym lub też szarym. Wśród płaszczów, modny będzie także kolor camelowy. W tym roku modne znów będą także prążki, które optycznie wyszczuplają i znajdują spore zainteresowanie wśród klientów. Poza tym warto także zwracać uwagę na pojawienie się wielu zwierzęcych wzorów, szczególnie w podstawowej garderobie. Skutecznie one ożywiają odzież wierzchnią, która zazwyczaj jest utrzymana w stonowanych kolorach.

Czym uzupełnić modną odzież wierzchnią?

By ubierać się modnie, bez wątpienia trzeba uzupełnić odzież wierzchnią o odpowiednie obuwie oraz inne elementy garderoby. Na pierwszy plan wyłaniają się w tym momencie spodnie. Jakie będą modne w roku 2021? Bez wątpienia wciąż na topie są delikatne spodnie we wzory. Najczęściej jest to krata. Takie spodnie bywają utrzymywane w kolorze brązowym, granatowym lub też czarnym z dodatkiem innego koloru. Ponadto modne będą również spodnie z wysokim stanem, szczególnie te wykonane z interesującego materiału, jakim jest flanela. W wielu modowych zestawieniach, zobaczyć można także bardziej eleganckie wersje joggerów.

Wśród koszul modne natomiast będą te, wyposażone w kołnierz kubański.


Jak zainwestować w dobrej jakości kurtkę męską?

Modne kurtki męskie bez wątpienia będą w tym roku nastawione na wygodę, ale również i elegancję. Wiele modeli z wybiegów, zostanie w pewnym stopniu przeniesione do sklepów sieciowych i dostosowane do klientów. To co bowiem pojawia się na wybiegach niekiedy bywa zbyt ekstrawaganckie dla standardowych użytkowników. Wiele modeli kurtek, można znaleźć na Ceneo.pl.

 

Materiał partnera

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: kurtki |

podobne artykuły