PL / EN
MODNE DŹWIĘKI - RICHARD DURAND – IN SEARCH OF SUNRISE 10: AUSTRALIA

MODNE DŹWIĘKI - RICHARD DURAND – IN SEARCH OF SUNRISE 10: AUSTRALIA

W naszym cyklu modne dźwięki prezentujemy płytę w sam raz na wakację - Richard Durand – In Search Of Sunrise 10: Australia. Zobaczcie szczegóły!

To już 13 lat od ukazania się pierwszej kompilacji „In Search Of Sunrise”. Przez ponad dekadę ta ekskluzywna mieszanka klimatycznych, wakacyjnych utworów zdobyła miliony fanów na całym świecie i na stałe wpisała się jako punkt w encyklopedii muzyki elektronicznej. Za pierwsze siedem części odpowiadał słynny DJ Tiësto, który w 2010 roku porzucił kultową serię na rzecz innego, niezwykle popularnego holenderskiego DJ’a i producenta Richarda Duranda. Po Afryce Południowej i Indiach jubileuszowa, dziesiąta odsłona „In Search Of Sunrise” zawita do pięknej, słonecznej Australii. Na dwóch płytach znajdziemy aż 30 specjalnie na tę okazję przygotowanych produkcji m.in. od takich artystów jak Mike Saint-Jules, Alex O’Rion, Orjan Nilsen, DJ San, Betsie Larkin, Emma Hewitt czy Marc Simz, w tym cztery zupełnie nowe utwory od samego Richarda Duranda. Kompilacja „In Search Of Sunrise 10: Australia” to unikalny mix gorących, letnich przebojów. Składanka, która relaksuje i dodaje mnóstwo pozytywnej energii. W sam raz na wakację.

 

 

Richard Durand – In Search Of Sunrise 10: Australia.  fot. materiały prasowe/Richard Durand – In Search Of Sunrise 10: Australia.


 

 

Premiera płyty 26.06.2012 r.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: modne dźwięki | Richard Durand | In Search Of Sunrise 10: Australia | muzyka |

podobne artykuły